100 urodziny Pani Władysławy Pęczek

„200 lat, 200 lat, niech żyje, żyje mam” tak brzmiały słowa tradycyjnej piosenki skierowane do Jubilatki obchodzącej setne urodziny – Pani Władysławy Pęczek.

Ta wyjątkowej uroczystości miała miejsce 23 czerwca 2019r w restauracji Hotelu Albatros w Wąsoszu. W otoczeniu licznie zgromadzonej rodziny dostojna Jubilatka z uśmiechem na twarzy i wzruszeniem przyjmowała życzenia i gratulacje.

W imieniu władz samorządowych i całej społeczności gminnej życzenia dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha na dalsze lata życia złożył Burmistrz Szubina Pan Mariusz Piotrkowski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Danuta Musiał. Na ręce Pani Władysławy przekazano kwiaty, okolicznościowy prezent i pamiątkowy list gratulacyjny.

Setna rocznica urodzin stała się doskonałą okazją do wspomnień z najważniejszych wydarzeń z życia Jubilatki. Dla młodego pokolenia Pani Władysława stanowi prawdziwy skarb. Przeżyła wiele pięknych chwil, ale także tych trudnych. Pozostaje świadkiem wydarzeń, które dla wielu osób znane są tylko z kart historii. Pani Władysława, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą, a humor dopisuje jej każdego dnia. Uroczystość przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze.

Dziękujemy serdecznie najbliższym Jubilatki za miłe i gościnne przyjęcie, życząc wszelkiej pomyślności zarówno Pani Władysławie jak i Jej Rodzinie.

tekst – źródło: UM w Szubinie

zdjęcia: Piotr Bembenek