21-latek zginął w wypadku na krajowej „10” w Steklinie

Dzisiaj, 16 grudnia 2019 roku około godz. 3:30 na drodze krajowej nr 10 pomiędzy Toruniem, a Lipnem w miejscowości Steklin doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.  Pracujący na miejscu funkcjonariusze poinformowali o pierwszych, wstępnych przyczynach tej tragedii. – Kierujący osobowym audi A4, jadąc w kierunku Lipna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas ruchu. Tam uderzył w niego jadący z naprzeciwka peugeot partner – mówi mł. asp. Wojciech Chrostowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Za kierownicą audi siedział 21-latek, który w wyniku tego zderzenia zginął na miejscu. 41-letni mężczyzna kierujący peugeotem został zabrany do szpitala. Krajowa dziesiątka w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, utrudnienia trwały niemal do godziny 9:00. Czynności prowadziły wszystkie służby, w tym policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury prowadzić będą dochodzenie, które ma pozwolić wyjaśnić dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Śledczy zwracają się z apelem do świadków zdarzenia. – Osoby te proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 17 osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów 56 641 26 07 lub 997/112 – kończy mł. asp. Wojciech Chrostowski.

Szymon Fiałkowski – Metropolia Bydgoszcz

zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Toruniu