22. medale lekkoatletów LUKS Start Nakło w Toruniu

262

31 stycznia 2020 roku w Arenie Toruń odbyły się 3. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej oraz Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego U16, U14 oraz U12, w których udział wzięła 39-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. W Ogólnopolskim Mityngu – ,,Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski” nakielscy atleci zdobyli trzy medale:

Natalia Szymczak 10’ – skok w dal strefa – 4,30m SB – I miejsce

Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal strefa – 4,07m PB – II miejsce

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,60m – III miejsce

Natomiast Halowe Mistrzostwa Województwa przyniosły nam aż 19 medali, czyli najwięcej ze wszystkich startujących klubów!

Złote medale zdobyli:

Natalia Szymczak 10’ – skok w dal strefa – 4,30m SB

Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal strefa – 4,07m PB

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,60m SB

Krystian Beger 06’ – skok wzwyż – 130cm PB

Weronika Kunicka 07’ – 1000m – 3:07,70s SB

Hubert Stańczyk 09’ – 60m – 8,62s PB

Zuzanna Sikorska 08’ – skok wzwyż – 140cm

II miejsce zajęli:

Maja Ostrowska 11’ – skok w dal strefa – 3,74m PB

Julia Szcześniak 06’ – 60m – 8,21s SB

Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,66m PB

Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 11,40m

Trzecie miejsce wywalczyli:

Nikola Maciejewska 11’ – skok w dal strefa – 3,70m PB

Natalia Szymeczko 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,82m PB

Zofia Kucharska 10’ – 60m – 9,56s PB

Dorian Kwapich 06’ – 600m – 1:36,98s

Hubert Kończal 08’ – pchnięcie kulą 4kg – 6,44m PB

Olga Mańkowska 09’ – skok wzwyż – 130cm PB

Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal – 4,29m

Iga Jankowska 06’ – skok w dal – 4,67m

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Lena Pilarska 10’ – 60m – 10,30s PB

Eliza Bajerska 11’ – 60m – 11,16s PB

Zuzanna Murek 10’ – skok w dal strefa – 3,48m PB

Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,38m PB

Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,11m

Patrycja Kołodziejczak 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,22m

Filip Beger 07’ – skok w dal – 4,13m PB

Paweł Wałęza 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 7,37m

Wiktoria Różycka 12’ – 200m – 35,63s PB

Zofia Okoniewska 12’ – 200m – 35,73s PB

Zuzanna Kowalska 08’ – skok w dal – 3,68m PB

Klaudia Szymczak 11’ – 200m – 37,18s PB

Amelia Michalak 10’ – 200m – 39,13s PB

Michalina Okoniewska 08’ – 200m – 31,22s PB

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,45m

Agata Muzolf 07’ – skok w dal – 4,23m PB

Oliwia Moszkowicz 07’ – 60m – 8,59s PB

Fabian Łabich 07’ – 600m – 1:54,44s PB

Amelia Nowak 07’ – skok wzwyż – 125cm

Łukasz Arach 06’ – 300m – 46,22s PB

LUKS START NAKŁO