23. medale zawodników YAMABUSHI podczas zawodó karate pn. „SOLNO CUP”

197

W dniu 21 listopada 2020 r. w Inowrocławiu odbyła się kolejna edycja zawodów Karate WKF pn. „SOLNO CUP” w zawodach wzięła maksymalna ilość 250 zawodników – dozwolona w okresie pandemii – reprezentujących 25 Klubów z terenu całej Polski. W zawodach nie zabrakło zawodników z Klubu „YAMABUSHI”, którzy w ilości 22 osób zdobyli 23 medale, 9 złotych, 7 srebrnych i 7 brązowych zajmując II miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów, ustępując jedynie miejsca gospodarzowi zawodów.

Medaliści z Klubu „YAMABUSHI” to:

złoto:

  1. Wiktoria Trębacz – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy);
  2. Maciej Wegner – kata indywidualne chłopców 10 lat;
  3. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (żółte pasy);
  4. Aleksander Hek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg);
  5. Mateusz Brzościkowski – kumite indywidualne kadetów (+63 kg);
  6. Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);
  7. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-54 kg);
  8. Wiktoria Trębacz – kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (-27 kg);
  9. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne juniorek (-53 kg).

srebro:

  1. Borys Kołata – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy);
  2. Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 10 lat;
  3. Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (żółte pasy);
  4. Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg);
  5. Jan Fierek – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg);
  6. Lena Seercow – kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (-27 kg);
  7. Wiktoria Kurowska – kumite indywidualne seniorek (OPEN).

brąz:

  1. Aleksander Hek – kata indywidualne chłopców 10 lat;
  2. Lena Sercow – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy);
  3. Błażej Michałek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg);
  4. Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg);
  5. Mikołaj Burek – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-40 kg);
  6. Jan Fierek – kumite indywidualne kadetów (-63 kg);
  7. Agata Grzybek – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg).

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników.

Podziękowania dla naszych sponsorów: Panu Jackowi Rutkowskiemu – Prezesowi Zarządu firmy MAT-BUD, Panu Krzysztofowi Reniewskiemu – Prezesowi Zarządu firmy BUDREN.

Trener Andrzej Jankowski