„40 kontra 20”: Już dziś premiera nowego sezonu!

Siódemka zaprasza na nową edycję randkowego show, w którym kilkanaście atrakcyjnych kobiet w różnym wieku i dwóch wyjątkowych mężczyzn, starszy i młodszy, spróbuje znaleźć prawdziwą miłość. Tu numer PESEL nie będzie miał żadnego znaczenia, najważniejsza okaże się chęć spotkania swojej drugiej połówki! Czy na gorącej Krecie narodzi się gorące uczucie?

PREMIERA! 21 listopada 2022 roku o godz. 20:00 w TVN7 oraz w Player.pl
Emisja: poniedziałek – piątek
Na słonecznej Krecie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to przedsiębiorczy, doświadczony czterdziestolatek, który zamieszka w ekskluzywnej willi. Młodszy, seksowny dwudziestolatek zostanie gospodarzem swobodniejszego glampingu. Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek. Oto nasi uczestnicy!
TOM 
Biznesmen, właściciel agencji nieruchomości specjalizującej się w luksusowych transakcjach. Zajmuje się również modelingiem. Bierze udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych w Polsce i na świecie. Pewny siebie, szarmancki, czarujący. Na co dzień mieszka w Krakowie, ale to Włochy uważa za swoje miejscem na ziemi. Jego pasją są podróże, to dzięki odkrywaniu nowych miejsc czuje, że żyje. Sport i zdrowy styl życia towarzyszą mu od zawsze. Wierzy, że prawdziwa miłość jest jeszcze przed nim. Pociągają go kobiety ambitne, samodzielne i pełne naturalnego wdzięku.
IMG_5305.JPG
TOMASZ 
Profesjonalnie zajmuje się modelingiem. Pracuje głównie za granicą dla światowych marek. Brał udział w wielu projektach, reklamach i sesjach zdjęciowych. W 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski, co dało mu przepustkę do reprezentowania kraju w międzynarodowym konkursie Mister Supernational. Udało mu się tam stanąć na podium. Studiował logistykę. W wolnych chwilach uprawia sporty takie jak motocross i snowboard. Jest pewny siebie, zna swoją wartość i wie dokładnie co chce w życiu osiągnąć.
IMG_4843.JPG
AMIRA 
Urodziła się w Tunezji. Mówi biegle w pięciu językach. Zajmuje się eksportem kosmetyków na rynki afrykańskie i kraje Bliskiego Wschodu. Na co dzień spełnia się jako modelka. Ma wiele pasji, te najważniejsze to jazda konna oraz podwodny świat, czyli nurkowanie. Od ponad roku jest singielką, ale ma za sobą kilka związków, z których każdy ją czegoś nauczył. Komunikatywna, pewna siebie, kobieca. W mężczyźnie szuka bratniej duszy. I choć umie postawić na swoim, gdyby znalazła tego jedynego, potrafiłaby iść z nim na kompromisy.
AMIRA.JPG
AMELIA
Ukończyła szkołę wizażu i stylizacji oraz studium kosmetyczne. Wizaż to jej pasja, wokół której kręci się jej radosne życie. Kocha ekstremalne przygody – szaloną jazdę na quadach oraz sporty wodne. Ma dużo przyjaciół, jest towarzyska i umie dbać o relacje. Ambitna, pewna siebie, ze sprecyzowanymi planami na przyszłość. Gustuje w starszych mężczyznach, ponieważ są przedsiębiorczy i mają większe doświadczenie życiowe. Poza tym, żaden równolatek do tej pory nie umiał dotrzymać jej kroku
Przechwytywanie.JPG
NATALIA 
Prawniczka. Zawód wymaga od niej stanowczości, skuteczności oraz powagi. Na co dzień jest jednak spontaniczna, uczuciowa i zawsze widzi pozytywne strony życia. Jest ambitna i dąży do wyznaczonych przez siebie celów. Dusza sportowca. Jej największą pasją jest golf, a ostatnio pokochała też jazdę konną. W każdej wolnej chwili stara się podróżować. W mężczyznach najbardziej pociąga ją intelekt. Lepiej czuje się w związku ze starszym od siebie partnerem.
NATALIA.jpeg
IZABELA  
Swoją egzotyczną urodę zawdzięcza pochodzeniu rodziców. Jest w połowie Algierką i Góralką spod Makowa Podhalańskiego. Obecnie studiuje kosmetologię. Ma dwa oblicza. Z jednej strony jest spokojna i ułożona, a z drugiej lubi być w centrum uwagi, uwielbia, gdy coś się dzieje. Z nią nigdy nie jest nudno. Zna swoją wartość. Uważa, że partner powinien o nią dbać, a nie patrzeć tylko na swoje przyjemności. Jest osobą zdeterminowaną i konkretną. W związkach zawsze szuka poczucia oparcia i stabilności emocjonalnej.
IZA.JPG
KASIA 
Zawodowo zajmuje się stylizacją paznokci. Prowadzi własną firmę oraz centrum szkoleniowe. Osiągnęła w swojej branży liczne sukcesy na arenie międzynarodowej, między innymi zdobyła w 2019 roku tytuł Mistrzyni Europy w technicznej stylizacji paznokci w Estonii. Nie ukrywa, że jest pracoholiczką, ale gdy ma możliwość, potrafi się zrelaksować, oderwać i oddać przyjemnościom. W miłości sparzyła się wiele razy, dlatego teraz jest ostrożniejsza. Nadal wierzy jednak w prawdziwe, szczere uczucie. Jest delikatna i wrażliwa, ale z drugiej strony, potrafi pokazać mocny charakter. Kocha tatuaże, a swoje ciało traktuje jak płótno do stworzenia pięknego obrazu.
KASIA.JPG
MAGDALENA
Jedną z jej największych pasji jest zdrowy tryb życia i prawidłowe żywienie. Dlatego obecnie do głównych jej zajęć należy praca w charakterze przedstawicielki handlowej, promującej zdrową kuchnię wegańską. Zdeklarowana wegetarianka – bardzo chciałaby być w 100% weganką, ale jak każdy ma chwile słabości.  Ukończyła Szkołę Lotnictwa. Uwielbia podniebne podróże i już kilka razy nawet siedziała za sterami samolotu. Marzy jej się kurs pilotowania helikoptera. Pozytywna, uśmiechnięta i bardzo zaradna życiowo. Kocha modę. Przez wiele lat prowadziła markę modową, którą sama stworzyła. Świetnie projektuje i szyje. Choć obecnie nie zajmuje się już tym zawodowo, do dziś zdarza jej się zaprojektować coś dla siebie czy bliskich znajomych. Jej posągowa uroda zwraca uwagę mężczyzn, a gorące i spontaniczne serce sprawia, że zakochują się w niej bez pamięci. Woli młodszych, choć wiek przestaje mieć znaczenie, gdy mężczyzna oczaruje ją inteligencją, kulturą osobistą i przedsiębiorczością.
MAGDA.jpg
ASIA  
Obecnie jest instruktorem rekreacji ruchowej, a jej największą pasją jest taniec. Choć ukończyła ekonomię oraz handel zagraniczny, to jej życie bardziej rozwija się w stronę artystyczną i sportową. W wolnych chwilach rysuje, a także zajmuje się architekturą wnętrz. Jest delikatna, spokojna, ale gdy sytuacja tego wymaga potrafi walczyć i stawiać na swoim. Po paśmie miłosnych niepowodzeń, ma nadzieję w końcu znaleźć tego jedynego i najlepiej, gdyby był to Samiec Alfa.
Przechwytywanie1.JPG
JOANNA
Przyjechała prosto z Californii, gdzie od lat prowadzi z powodzeniem własną firmę w branży nieruchomości. Specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym, wycenach i sprzedaży ekskluzywnych rezydencji. Ma podwójne obywatelstwo – polskie i amerykańskie. Jej drugim domem jest Polska, ale też Włochy, gdzie spędza pół roku, skupiając się na nowych możliwościach biznesowych. Życie w Stanach Zjednoczonych zainspirowało ją do samorozwoju, przekraczania własnych barier i wiary w osiągnięcie niemożliwego. Dzięki tym doświadczeniom chce inspirować innych i towarzyszyć im na drodze do zmiany jako life i business coach. Jej pasją jest joga, medytacja, zdrowe odżywianie, holistyczny styl życia, które przejęła jako mieszkanka Californii. W wolnym czasie podróżuje. Jest osobą kochającą, uczuciową, wrażliwą. Szuka miłości i kogoś, kto dzieliłby z nią zwariowane życie. Uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania, w jej towarzystwie nie można się nudzić.
JOANNA.jpg
IZA
Jej życie skupione jest na ruchu, zdrowym żywieniu i optymistycznym podejściu. Przeszła totalną metamorfozę, więc wie jakie znaczenie ma pozytywna zmiana. Kobieta z charakterem. Stanowcza. Ma kilkanaście tatuaży. Najbardziej lubi spędzać czas ze swoim prawie pełnoletnim synem. W wolnych chwilach kocha ruch, ale też leniwe chwile z dobrą książką. Różnica wieku w związku nie jest dla niej żadną przeszkodą.  Szuka pewnego siebie mężczyzny, z którym będą mieli wspólne zainteresowania.
IZKA.JPG
ANITA „SHIRA”
Piosenkarka o pseudonimie artystycznym Shira. Śpiewa głównie po angielsku i francusku. Oprócz śpiewania jest trenerką personalną i instruktorką snowboardu. Z wykształcenia kosmetolog i fizjoterapeutka. Kobieta o wielu twarzach i pasjach. Mówi o sobie, że raczej ma męskie zainteresowania. Jednym z nich są samochody i motocykle. Mieszkała w Grecji, Francji, USA. Tam również koncertowała. Bardzo otwarta, spontaniczna, chętnie pomaga ludziom i zwierzętom. Marzy o własnej rodzinie i spokojnym życiu, ale też o wydaniu wielkiego przeboju!
ANITA.jpg
Za produkcję formatu odpowiada Constantin Entertainment Polska.
Biuro Prasowe TVN Warner Bros. Discovery