41. medali zdobyli sportowcy LUKS Start Nakło w Białych Błotach

414

21 września 2020 roku w Białych Błotach odbyło się 3. Grand Prix Pomorza – Kujaw – Pałuk, w których udział wzięła prawie 40-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się świetnie zdobywając aż 41 medali (19 złotych, 14 srebrnych oraz 8 brązowych), czyli najwięcej ze wszystkich startujących klubów.

Złote medale zdobyli:

Hubert Stańczyk 09’ – 60m –8,89s oraz rzut piłeczką palantową – 44,25m

Karol Garczewski 10’ – rzut piłeczką palantową – 33,60m

Eliza Bajerska 11’ – rzut piłeczką palantową – 16,20m

Zuzanna Murek 10’ – rzut piłeczką palantową – 15,80m

Klaudia Szymczak 11’ – 200m – 38,57s

Weronika Kunicka 07’ – 300m – 45,18s

Nikola Maciejewska 11’ – skok w dal – 3,56m

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,73m

Maria Grzeszczak 09’ – 600m – 2:21,56s

Zuzanna Sikorska 08’ – skok wzwyż – 130cm

Natalia Szymczak 10’ – 60m – 9,46s oraz skok w dal –4,02m

Maksymilian Jankowski 11’ – 200m – 33,10s oraz skok wzwyż – 110cm

Jonatan Stachowski 09’ – 200m – 31,08s

Dominik Konwiński 09’ – 600m – 2:16,73s

Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,56m

Sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Zuzanna Pensko 07’, Weronika Kunicka 07’, Zuzanna Sikorska 08’, Oliwia Moszkowicz 07’ – 55,03s

Drugie miejsca zajęli:

Nikodem Jopek 11’ – 60m – 10,24s

Maja Ostrowska 11’ – 60m – 10,13s oraz skok w dal – 3,53m

Zofia Wełniak 09’ – skok w dal – 3,88m

Zuzanna Sikorska 08’ – 60m pł – 10,43s

Agata Muzolf 07’ – 60m pł – 12,44s

Karol Garczewski 10’ – 200m – 35,00s

Kinga Kaźmierczak 08’ – 60m – 9,09s

Zuzanna Pensko 07’ – 60m – 8,71s oraz skok w dal – 4,58m

Oliwia Moszkowicz 07’ – 60m – 8,92s

Franciszek Okoniewski 08’ – 60m pł – 10,84s

Oliwia Moszkowicz 07’ – skok wzwyż – 125cm

Oliwier Dębski 11’ – skok w dal – 3,44m

Trzecie miejsca wywalczyli:

Mikołaj Stóff 11’ – 60m – 10,43s

Maria Grzeszczak 09’ – rzut piłeczką palantową – 25,50m

Olga Mańkowska 09’ – 200m – 34,69s

Agata Muzolf 07’ – skok wzwyż – 125cm

Michalina Okoniewska 08’ – 60m – 9,16s

Oliwier Dębski 11’- 200m – 35,78s

Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal – 4,18m

Nikodem Jopek 11’ – skok w dal – 3,35m

W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Fabian Jassel 12’ – 60m – 10,99s

Aleks Bajerski 13’ – 60m – 11,10s oraz skok w dal – 2,84m

Adam Madaj 10’ – skok w dal – 3,37m

Nikola Maciejewska 11’ – 60m – 10,73s

Zuzanna Murek 10’ – 200m – 40,06s

Lena Wełniak 12’ – 60m – 12,80s oraz skok w dal – 2,62m

Zofia Franczak 11’ – 60m – 11,10s oraz skok w dal – 3,08m

Klaudia Szymczak 11’ – skok w dal – 2,97m

Eliza Bajerska 11’ – 60m – 12,22s

Kamila Maciejewska 09’ – 60m – 10,17s oraz rzut piłeczką palantową – 16,30m

Oliwia Stanecka 08’ – 60m – 9,92s oraz skok w dal – 3,38m

Olga Mańkowska 09’ – skok w dal – 3,34m

Zofia Wełniak 09’ – 60m – 10,25s

Zuzanna Otto 12’ – 60m – 12,01s oraz skok w dal – 2,43m

Mikołaj Stóff 10’ – skok w dal – 3,36m

Fabian Kryger da Silva 12’ – skok w dal – 3,06m

Fabian Jassel 12’ – skok w dal – 3,04m

Michalina Okoniewska 08’ – skok w dal – 4,24m

Tymon Wdowiak 13’ – 60m – 11,51s oraz skok w dal – 2,86m

Fabian Kryger 13’ – 60m – 11,67s

Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 10,41m

Weronika Lisiecka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 9,05m

Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,08m

Julia Szcześniak 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,36m oraz skok w dal – 4,61m

Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,17m

Sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Agata Muzolf 07’, Michalina Okoniewska 08’, Olga Mańkowska 09’ ora Natalia Szymczak 10’ – 1:01,31s.

Sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie:  Kamila Maciejewska 09’, Maja Ostrowska 11’, Klaudia Szymczak 11’ oraz Nikola Maciejewska 11’ – 1:06,85s.

Oraz sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Maksymilian Jankowski 11’, Franciszek Okoniewski 08’, Jonatan Stachowski 09’ oraz Hubert Stańczyk 09’ – 57,00s.

LUKS START NAKŁO