43 medale sportowców LUKS Start Nakło w Finale Grand Prix Kujaw i Pomorza w Gąsawie

138

W sobotę, 5 października 2019 roku w Gąsawie rozegrany został Finał Grand Prix Kujaw i Pomorza w Lekkiej Atletyce, w którym udział wzięła liczna reprezentacja LUKS START NAKŁO. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając tylko w samym finale 43 medale, w tym 17 złotych, 13 srebrnych oraz 13 brązowych. Był to ostatni start nakielskich lekkoatletów na stadionie w tym roku. Najbliższe zawody odbędą się już na hali. Gratulujemy świetnych rezultatów!

Złote medale:

Zuzanna Pensko 07’ – 60m – 9,0s oraz skok w dal – 4,36m

Natalia Szymczak 10’ – 60m – 10,1s oraz skok w dal – 3,75m

Hubert Stańczyk 09’ – 60m – 8,4s oraz skok w dal – 3,90m

Michalina Okoniewska 08’ – skok w dal – 4,20m

Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,26m

Kacper Kubiński 08’ – rzut p. pal – 38,0m

Jakub Ciszewski 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 10,41m

Jonatan Stachowski 09’ – 200m – 35,1s

Maksymilian Jankowski 11’ – 200m – 36,3s

Kinga Kaźmierczak 08’ – 60m – 9,5s

Zofia Wełniak 09’ – skok w dal – 3,55m

Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:56,4s

Zofia Franczak 11’ – rzut p. pal – 15,0m

Oliwia Moszkowicz 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,02m

Srebrne medale:

Agata Muzolf 07’ – 60m pł – 14,10s

Iga Jankowska 06’ – 60m pł – 11,20s

Dorian Kwapich 06’ – 200m – 30,3s

Bartek Serwus 11’ – 400m – 1:35,2s

Franciszek Okoniewski 08’ – 200m – 31,3s

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,17m

Oliwia Moszkowicz 07’ – 60m – 9,2s

Nikola Maciejewska 11’ – 200m – 40,0s

Michalina Okoniewska 08’ – 200m – 33,8s

Amelia Michalak 10’ – 400m – 1:49,6s

Maria Grzeszczak 09’ – rzut p. pal – 23,0m

Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal – 3,40m

Weronika Lisiecka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,66m

Brązowe medale:

Nikodem Hemming 10’ – 200m – 42,1s oraz skok w dal – 3,15m

Amelia Nowak 07’ – 60m pł – 14,10s

Amelia Kaczyńska 07’ – skok w dal – 4,17m

Dominik Konwiński 09’ – 600m – 2:19,5s

Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 9,14m

Paweł Bembnista 10’ – rzut p. pal – 16,0m

Zuzanna Murek 10’ – skok w dal – 2,90m

Olga Mańkowska 09’ – 60m – 11,0s

Julia Szcześniak 06’ – 60m – 9,0s

Karina Kwapich 10’ – 200m – 40,3s

Weronika Kunicka 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 6,02m

Patrycja Kołodziejczak 06’ – pchnięcie kulą 3kg –  7,20m

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Wiktor Wegner 12’ – 60m – 12,8s – IV miejsce oraz rzut p. pal – 13,0m – IV miejsce

Paweł Bembnista 10’ – 200m – 42,8s – IV miejsce

Szymon Powalisz 06’ – 200m – 36,7s – IV miejsce

Kaja Wegner 09’ – skok w dal – 3,40m – IV miejsce

Agata Muzolf 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 6,01m – IV miejsce

Kamila Maciejewska 09’ – 60m – 11,2s – IV miejsce

Amelia Walerczyk 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,04m – IV miejsce

Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal – 3,42m – IV miejsce

Maja Ostrowska 11’ – 200m – 40,6s – IV miejsce oraz skok w dal – 2,80m – VII miejsce

Klaudia Szymczak 11’ – 60m – 11,5s – V miejsce

Dorian Kwapich 06’ – skok w dal – 4,10m – V miejsce

Zuzanna Murek 10’ – 200m – 44,0s – V miejsce

Amelia Nowak 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 4,60m – V miejsce

Iga Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,79m – VI miejsce

Karina Kwapich 10’ – skok w dal – 2,85m – VI miejsce

Bartek Serwus 11’ – skok w dal – 2,88m – VI miejsce

Remigiusz Borkowski 08’ – skok w dal – 2,95m – VII miejsce

Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,62m – VII miejsce

Olga Mańkowska 09’ – skok w dal – 3,15m – VIII miejsce

Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,59m – VIII miejsce

Julia Szcześniak 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,52m – IX miejsce

Jagoda Nowicka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,09m – X miejsce

Zuzanna Katarzyńska 10’ – skok w dal – 2,62m – X miejsce

LUKS Start Nakło