REKLAMA
Aktualności
2017-07-26
Polskie Radio PiK z plenerowym ...
2017-07-26
Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła ...
2017-07-26
Poznajemy te miejsca od nowa - ...
2017-07-26
Szlak TeH2O jako 7 cud Polski? ...
2017-07-25
Resort infrastruktury na budowę ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Atrakcji w Sipiorach nie brakowało

W sobotnie popołudnie w Sipiorach odbył się Festyn Rodzinny “Baw się Razem z nami”, który był wspaniałym czasem do wspólnej integracji mieszkańców. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, a pogoda się utrzymała i nie spadła ani kropla deszczu. Znakomitą oprawę muzyczną zapewnił Marcin Gąsiorowski, który nie tylko przygrywał ale przede wszystkim bawił i prowadził mnóstwo konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Strażacy zaprezentowali swoje umiejętności w specjalnie przygotowanym pokazie oraz przygotowali atrakcję, która była piana. Mimo, że na niebie nie było słońca, to kąpiel w pożarniczej pianie cieszył się sporym zainteresowaniem. Podczas festynu nie mogło zabraknąć ZUMBY, która poprowadził Ryszard Gotlib wraz z tancerkami. To oni przygotowali specjalną niespodziankę taneczną podczas, której trzy piękne kobiety zaprezentowały się w tańcu z krzesełkami.

Były stoiska z grillem, chlebem ze smalcem i ogórkiem, kawą i ciastem oraz stoisko AVONU. Odbyła się także loteria z nagrodami. Główną akcją towarzyszącą festynowi w Sipiorach była wspaniała akcja o nazwie “Oddaj włosa z kokosa”. O tym wydarzeniu piszemy w osobnym artykule do lektury, którego zapraszamy.

Organizatorami VII już Festynu Rodzinnego było Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Sipiory i Studzienki SĄSIEDZI, Ochotnicza Straż Pożarna w Sipiorach i Szkoła Podstawowa im. Pamięci Obrońców Niepodległości w Sipiorach.

tekst i fot. Robert Koniec