REKLAMA
Aktualności
2018-01-22
Nakielska Liga Siatkówki - wyniki ...
2018-01-22
"Koncert kolęd, pastorałek i nie ...
2018-01-22
POLFLAM Żegluga Nakło z kolejnym ...
2018-01-21
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka ...
2018-01-21
Zagłębie Sosnowiec wygrywa turniej ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

XXIV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. M. Kensego - 20-21.01.2018

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią zaprasza kibiców i sympatyków piłki nożnej do hali sportowej Szkoły Podstawowej w Paterku w dniach  20-21 stycznia 2018 roku na XXIV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Kensego. W tym roku w turnieju wystąpią drużyny z: Elsterwerda (Niemcy), Naklo (Czechy), Brodnicy, Gniezna, Sosnowca, Wrześni, Aleksandrowa Kujawskiego, Kielc, Osielska, Wapna, Potulic i Nakła nad Notecią. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy, po cztery drużyny w grupie.
Grupa A
LKS Unia Wapno
Naklo Czechy
GLKS ANMAR Osielsko
Rodzina Kielce
Grupa B
Elsterwerda
LZS Dąb Potulice
MKS Victoria Września
ASPN Viking Aleksandrów Kuj.
Grupa C
Zagłębie Sosonowiec
KS. Czarni Nakło
Tornado Gniezno
UKS GOL Brodnica
Pierwszego dnia 20 stycznia br. rozegrane zostaną mecze grupowe od godz. 9:00. Uroczyste otwarcie turnieju nastąpi o godz 11:30, a na godz. 14:05 odbędzie się mecz pokazowy pomiędzy organizatorami, a gośćmi.
W niedzielę rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe oraz finałowe, początek o godz. 9:00 Zakończenie turnieju nastąpi około godz. 15:00
Organizatorami turnieju są: Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Szkoła Podstawowa w Paterku, Nakielski Ośrodek Kultury, Zakład Robót Publicznych w Nakle nad Notecią, Straż Miejska w Nakle nad Notecią, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle nad Notecią.
 
tekst: Zbigniew Kubisz
plakat: ZOOiR w Nakle nad Notecią

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.