REKLAMA
Aktualności
2018-01-22
Nakielska Liga Siatkówki - wyniki ...
2018-01-22
"Koncert kolęd, pastorałek i nie ...
2018-01-22
POLFLAM Żegluga Nakło z kolejnym ...
2018-01-21
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka ...
2018-01-21
Zagłębie Sosnowiec wygrywa turniej ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Zobacz przedmioty przeznaczone na licytace WOŚP w Kcyni

Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni w którym mieści się kcyński sztab WOŚP informuje, ze podczas niedzielnego finału przeznaczono do licytacji wiele przedmiotów podarowanych przez mieszkańców i przedsiębiorców naszej gminy. Wśród nich zdjęcia autorstwa Mikołaja Leśniewskiego, rzeźba anioła autorstwa Eryka Tubiszewskiego, bony podarunkowe przekazane przez Kinge Wilk, nalewka z dzikiej róży i szkatułka przekazana przez Zenię Markiewicz, papierowa sowa przekazana przez Iwonę Hernet, kalendarz strażacki przekazany przez OSP Kcynia, strój kolarski z ostatniego Tour De Pologne przekazany przez Kacpra Gieryka, obraz autorstwa autorstwa Doroty Ścibut, łańcuszek z wisiorkiem i bon na przejazd w traktorze podczas V Wyścigów Traktorów w Nowej Wsi Noteckiej przekazany przez Justynę i Piotra Wieczorek, 3 vouchery na jednogodzinny rejs statkiem „Łokietek” ufundowane przez Starostwo Powiatowe, 3 kubki 26 finału WOŚP ufundowane przez Stowarzyszenie razem dla Wsi Żurawia- Włodziemerzewo.

Przypominamy, że do licytacji trafi także 10 ostatnich kalendarzy „Kcynia moje miasto” mojego autorstwa. Podczas główniej licytacji pod młotek trafi odpalenie salwy armatniej, tort okolicznościowy oraz walentynkowa kolacja dla dwóch osób ufundowana przez Restaurację Nova Verde.

tekst. Robert Koniec

zdjęcia: Mikołaj Leśniewski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.