REKLAMA
Aktualności
2018-01-22
Nakielska Liga Siatkówki - wyniki ...
2018-01-22
"Koncert kolęd, pastorałek i nie ...
2018-01-22
POLFLAM Żegluga Nakło z kolejnym ...
2018-01-21
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka ...
2018-01-21
Zagłębie Sosnowiec wygrywa turniej ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Studniówka uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Nakle nad Notecią

Na przysłowiowe 100 dni przed maturą młodzież oddała się beztroskiej zabawie. 12 stycznia 2018 roku odbyła się studniówka I LO im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią. Abiturienci na symboliczne sto dni przed maturą bawili się w pałacu w Rzęszkowie. O godzinie 19.00 rozpoczęła się oficjalna część balu. Studniówkę tradycyjnie rozpoczęto polonezem.
-W imieniu uczniów klas I LO im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią mamy przyjemność przywitać wszystkich tu obecnych w ten niewątpliwie wyjątkowy wieczór na Balu Studniówkowym – mówili prowadzący – Za 100 dni matura, a dziś w tej wyjątkowej dla nas chwili dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przepraszamy za wszystkie przysporzone problemy.
Bal był okazją do podziękowań, które składano dyrekcji, wychowawcom, rodzicom – „Coś się kiedyś kończy i coś się gdzieś kończy, taka jest rzeczy kolej i taki jest jej porządek”. Fragment naszej drogi życiowej związany z tą szkołą powoli nieubłaganie dobiega końca. Chcemy, by to były miłe wspomnienia – podsumowali prowadzący.
Na koniec głos zabrał dyrektor nakielskiego liceum Pan Paweł Darul, który powitał gości oraz życzył wszystkim udanej zabawy i samych radosnych chwil, a także wzniósł toast za wszystkich tegorocznych maturzystów.
O godzinie 21:30  nadszedł czas na kolejny ważny moment balu, a mianowicie uroczyste przypinanie koniczynek przez wychowawców. Następie goście balu zaśpiewali wspólnie sto lat dla wszystkich maturzystów i poczęstowali się tradycyjnym tortem.
Szampańska zabawa przy muzycznych hitach trwała do późnych godzin nocnych. Na parkiecie było tłoczno dzięki oprawie muzycznej zapewnionej przez DJ’a Wodzireja Wolfi. Młodzież w doskonałych humorach wspaniale się bawiła, zapominając całkiem o tym, co czeka ich w maju. Z pewnością ten bal na długo zostanie w pamięci tegorocznych maturzystów.
Zobacz film
tekst: Weronika Płaczek
zdjęcia: Iwona Malikowska

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.