Muzeum Powstanie

Muzeum

Aktualności

II liga. Przegrali ze Stoczniowcem Gdańsk po walce

Dzisiaj, 13 stycznia 2018 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią rozegrany został kolejny mecz mistrzowski II ligi Polskiego Związki Piłki Siatkowej w grupie I pomiędzy Womix NTS Trójka Nakło, a GKS Stoczniowiec Gdańsk. Dla drużyny z Gdańska był to już ostatni mecz w fazie zasadniczej. Pierwsze dwa sety dzisiejszego meczu były bardzo emocjonujące. W pierwszym secie żadna z drużyn nie mogła osiągnąć większej przewagi niż 1 - 2 punkty. Pierwszy set zakończył się wygraną gości na przewagi do 30. W drugim secie na początku czterema punktami prowadzili siatkarze Stoczniowca, ale siatkarze Womix odrobili straty i następnie wyszli na prowadzenie również czterema punktami. Końcówkę tego seta lepiej rozegrali siatkarze z Gdańska i wygrali go do 23. W trzecim secie gospodarze troch podłamani przegranymi pierwszymi setami nie zagrali tak agresywnie i przegrali go do 20.

Womix NTS Trójka Nakło - GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (30:32; 23:25; 20:25)

Womix NTS Trójka Nakło zagrał w składzie: Wnuk W., Kurowski P., Zieliński P., Kozłowski W., Świtalski M., Kwasigroch A., Zieliński K., Wołowicz M., Baran K., Majewski J., Kiersznicki M.

tekst: Tadeusz Sobol
zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).