REKLAMA
Aktualności
2018-01-22
Nakielska Liga Siatkówki - wyniki ...
2018-01-22
"Koncert kolęd, pastorałek i nie ...
2018-01-22
POLFLAM Żegluga Nakło z kolejnym ...
2018-01-21
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka ...
2018-01-21
Zagłębie Sosnowiec wygrywa turniej ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

W Królikowie 26. Finał WOŚP odbył się już wczoraj

26. Finał WOŚP w Królikowie zagrał już w sobotę 13 stycznie 2018 r. w murach Szkoły Podstawowej w Królikowie. Po przywitaniu gości przez dyrektor szkoły i sołtys Królikowa, hasło tegorocznej orkiestry wypowiedzieli członkowie królikowskiego sztabu.

Chwilę później można było wysłuchać pastorałki w wykonaniu Kamila Jakubowskiego, obejrzeć Jasełka w wykonaniu klas III SP Królikowo. Nie zabrakło oczywiście pokazu tańca modern-jezz w wykonaniu Mileny Kozłowskiej.

Tego wyjątkowego dnia do Królikowa przyjechała orkiestra dęta z Kcyni "Funky Brass Band", która wykonała kilkanaście znanych szlagierów. Kilkakrotnie zaśpiewała Jagoda Buksa. Dużym zainteresowaniem widzów cieszył się pokaz sztuk walki w wykonaniu najmłodszych adeptów szkoły, jaki i doświadczonych zawodników. Zespół Dandi Dance tradycyjnie zaśpiewał swoje super szlagiery, była też premiera.

Przez całe popołudnie, Gniewomir Piekarski prowadził licytację różnych przedmiotów, a druhowie z OSP Królikowo prowadzili zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na zakończenie było tradycyjne światełko do nieba.

O kwocie jaką zebrał Sztab WOŚP z Królikowa poinformujemy później, na ta chwile trwa liczenie i niedzielna kwesta uliczna.

Maciej Rejment

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego