REKLAMA
Aktualności
2018-02-17
Mrocza. I Zawody Halowe Młodzieżowych ...
2018-02-17
Dębowo. Dzień Sportu podczas ferii ...
2018-02-17
Bezpieczne ferie - luty 2018 ...
2018-02-17
Dębowo. Pierwszy dzień ferii zimowych ...
2018-02-17
Straż Miejska w Nakle nad Notecią ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Dwie poniedziałkowe kolizje drogowe w Zalesiu i Zamościu

12 lutego 2018 r. w gminie Szubin doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Około godz. 7.00 w Zamościu na krajowej piątce zderzył się volkswagen beetle z volkswagenem transporterem. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Rynarzewo i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie oraz patrol policji z Komisariatu Policji w Szubinie.
Do kolejnego zdarzenia doszło około godz. 14.10 na drodze wojewódzkiej 247 w miejscowości Zalesie przy ulicy Szubińskiej. W tym zdarzeniu drogowym uczestniczyły dwie osobówki, nissan almera i opel vectra. Na miejsce zadysponowano dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego z Szubina i Kcyni, dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie oraz patrol policji z KP Szubin i sekcji Ruchu Drogowego w KPP Nakło nad Notecią. W kolizji został poszkodowany kierujący nissanem, którego karetką przewieziono na dalsze badania do szpitala w Bydgoszczy. Na czas działania służb ratunkowych ruch odbywał się wahadłowo.
Zobacz filmik
 
Maciej Rejment

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.