Akcja #PosiłekOdSerca trzech restauracji z różnych miejscowości nabiera rozpędu!

Pierwszego dnia, w piątek 3. kwietnia 2020 roku, dotarliśmy do służb mundurowych, służby zdrowia oraz pracowników sklepów, którzy dzielnie pracują dla naszego dobra (25 zestawów) – powiat nakielski.

Drugiego dnia naszej akcji, w sobotę 4. kwietnia 2020 roku dzięki pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żninie uzyskaliśmy informacje o 28 osobach potrzebujących pomocy na terenie gminy. Do tych właśnie osób udaliśmy się z naszymi posiłkami. Były to miłe, czułe i wzruszające spotkania. Ponadto udaliśmy się z posiłkami do naszych medyków w Nakle (7 zestawów), Szubinie (3 zestawy) oraz Żninie (12 zestawów).

Wszystkie dostarczone zestawy zostały przekazane z funduszy niepochodzących ze zrzutki.

Zestaw dla jednej osoby składa się z trzech posiłków. Dzięki pomocy dobrych ludzi udaje nam się łatwiej tworzyć te pyszne dania. Dziękujemy Cukierni „La Petite” Pana Karola i Pani Joanny Tyddów, dzięki którym dostarczane jest nam świeże pieczywo na śniadania. Dziękujemy bardzo firmie F.P.H.U. Gałczynek – Kazimierz Wójcik ze Żnina za przekazanie owoców i warzyw, abyśmy mogli tworzyć wspaniałe posiłki dla obdarowanych!

Dzięki firmie COMES kasy fiskalne Wioletta i Robert Nawroccy dostarczane posiłki są opatrzone naszym logo #PosiłekOdSerca.

Jeśli znacie kogoś komu możemy pomóc to z chęcią zapoznamy się z takimi informacjami!

Z kolei jeśli chcesz nam pomóc finansowo to zapraszamy do naszej zrzutki lub do zrobienia bezpośredniej wpłaty na podany niżej numer konta bankowego (numer konta na portalu zrzutka.pl). Możesz nam również  pomóc przekazując produkty spożywcze do produkcji posiłków.

W linku do zbiórki znajdziecie więcej szczegółów, natomiast śledząc nasz profil na Facebook’u będziecie na bieżąco z poczynaniami naszej wspaniałej Ekipy #PosiłekOdSerca.

Link do naszego Facebook’a:  https://fb.me/posilekodserca

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/hckyje

Adres e-mail: posilekodserca@gmail.com

Numer konta bankowego zrzutki: 97 1750 1312 6883 4653 1920 0151

Zapraszamy do kontaktu z nami. Udostępniajcie informacje o akcji, niech dowie się o niej jak największa ilość osób.

Wszystkim, którzy wspierają nasz projekt serdecznie dziękujemy. Wszystkim życzymy zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie.

Pozdrawiamy,

Ekipa #PosiłekOdSerca

Martyna i Szymon Brukwiccy Restauracja Ekspresja

Mina Salleb Kadies Nahla Pizzeria Starówka

Iwona i Marceli Marzyńscy Restauracja Zakątek