Babi Targ i Mami Babi Targ w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy na Dzień Matki! Zabierz mamę na Babi Targ!

gliwice, fot.michal buksa

Już w najbliższą sobotę, 25 maja 2024 roku, zapraszamy na pierwszą w tym roku i pierwszą w nowym miejscu – Galerii Pomorskiej – edycję Babiego Targu w Bydgoszczy!

Blisko stu Wystawców z Bydgoszczy i okolic zapisało się na Babi Targ i Mami Babi Targ w Galerii Pomorskiej. To gwarancja, że wśród mnogości kolorów, stylów i rozmiarów każdy i każda znajdzie coś dla siebie, a nawet dla swoich dzieci. Tego dnia odbędzie się również Mami Babi Targ, na którym rodzice będą wypuszczać w obieg ubranka i akcesoria po swoich maluchach.

Babi Targ to świetna okazja, aby wywietrzyć swoje szafy i upolować wyjątkowe ubrania na nadchodzące, letnie miesiące! Ponadto, tego dnia będzie można wesprzeć Stowarzyszenie „Pomimo Przeciwności”, które działa na rzecz osób w różnych kryzysach, zwłaszcza dzieci i ich rodziców, którzy walczą z ciężkimi chorobami. To, co nam wydaje się niepotrzebne może odmienić codzienne życie innych, więc przeszukajcie szafy, strychy i pawlacze, i przygotujcie paczkę dla Stowarzyszenia!

„W tym roku postanowiliśmy uczcić Dzień Matki w nieco inny sposób i zaprosić naszych Klientów i Klientki na Babi Targ i Mami Babi Targ w Galerii Pomorskiej. Wierzymy, że atmosfera tego wydarzenia będzie niezwykle inspirująca i pozwoli nam razem celebrować nie tylko Dzień Mamy, ale również więzi społeczne, a przy okazji wspierać wartościową inicjatywę na rzecz osób w potrzebie” – mówi Marketing Manager Galerii Pomorskiej, Izabella Knitter.

Joanna Stankiewicz, organizatorka dodaje: „Babi Targ to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć wyjątkowe ubrania na nadchodzące miesiące, to także możliwość spotkania nowych osób i rozmowy w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy już w najbliższą sobotę!”

Gdzie: Galeria Pomorska w Bydgoszczy
Jak dojechać: Rowerem, komunikacją miejską lub samochodem. Szczegóły na stronie Galerii Pomorskiej.
Dla wystawiających: Wszystkie miejsca zostały wstępnie zarezerwowane, ale nadal istnieje możliwość dopisania się do listy rezerwowej na stronie babilad.pl

Dla odwiedzających: Wstęp od godziny 14:00.

 

 

 

Zespół Babilądu