Był i go nie ma. Zamalowali STOP

W czwartek informowaliśmy Państwa o tym, że na przejeździe kolejowym w Mycielewie zostały wymalowane poziome oznakowanie STOP. Lokalni kierowcy wiedzą, że od kilku miesięcy na przejeździe kolejowym w Mycielewie nie ma już obowiązku zatrzymania pojazdu przed wjazdem na tory kolejowe, gdyż zlikidowano znak STOP.

Takie oznakowanie wprowadzały w zakłopotanie kierowców. jedni zauważyli wymalowane poznakowanie poziome, inni nie zauważyli. Jedni się zatrzymywali a inni nie.

Wczoraj jadąc tą samą drogą co wczoraj zamurowało mnie, gdyż zauważyłem, że wymalowane dzień wcześniej oznakowanie poziome na drodze wojewódzkiej zostało zamalowane czarnym kolorem, co jednoznacznie mówi o tym, że na przejeździe kolejowym w Mycielewie nie ma znaku STOP !

Przypuszczamy, że doszło do przypadkowego namalowania oznakowanie poziomego przez firmę wykonującą usługę malowanie pasów na drodze wojewódzkiej. Nie ważne czy sytuacja została wyjaśniona po naszym artykule czy też nie. Ważne, że w tym miejscu kierowcy maja pewność co do prawidłowego przejazdu przez przejazd kolejowy.

tekst i fot. Robert Koniec