Co pracownicy Biedronki, Lidla, Kauflandu i Carrefoura dostaną na święta?

Powerbank, zestaw sztućców, a może zniżka na zabawki? Bankier.pl sprawdził, jakie prezenty dla swoich zespołów przygotowały w tym roku popularne sieci handlowe.

Paczki dla pracowników Biedronki

Biedronka oferuje zatrudnionym benefity świąteczne w postaci: zasilenia karty przedpłaconej, paczek dla pracowników i ich dzieci oraz udziału w spotkaniu wigilijnym. W paczce dla pracownika znajdą się: zestaw na uroczystą kolację wigilijną – dwa komplety sztućców firmy Amefa, obrus oraz słodycze. Paczki dla dzieci zostały podzielone na przedziały wiekowe: 0-2 lata, 3-9 lat, 10-18 lat.

Polskie słodycze w Kauflandzie

Kaufland pracownikom przygotował karty prepaid oraz paczki świąteczne. Te pierwsze będą zasilane kwotą do 550 złotych, która będzie uzależniona od dochodów zatrudnionych. Bony będzie można zrealizować w marketach sieci, a wykorzystanie ich nie będzie ograniczone czasowo. Pracownicy dostaną także specjalne świąteczne paczki mikołajkowe, w których znajdą się polskie produkty spożywcze, słodycze i inne specjały.

Do 700 zł dla pracowników Lidla

Pracownicy Lidla w okresie Bożego Narodzenia otrzymają premię w wysokości do 700 zł na karcie przedpłaconej, a jej wysokość tym razem jest uzależniona od okresu zatrudnienia. Podobnie jak w Biedronce zatrudnieni będą mogli uczestniczyć w spotkaniach świąteczno-noworocznych. Dzieci pracowników otrzymają za to paczki ze słodkościami.

Karty podarunkowe w Carrefourze

Na pracowników Carrefoura czekają kupony premiowe 20 proc. na zabawki oraz 10 proc. na całe zakupy w grudniu i styczniu. Dzieci zatrudnionych otrzymają paczki, a pracownicy będą mogli spotkać się w tym okresie albo na Wigilii, albo na świątecznym wypadzie integracyjnym.

Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.