Czarne odpływy liniowe – hit nadchodzących sezonów

Czarna armatura łazienkowa gości w naszych domach już od kilku ładnych sezonów. To moda, która szturmem wdarła się do salonów kąpielowych i wcale nie zamierza ustąpić miejsca. Mając na uwadze stale rosnące zainteresowanie czarnymi elementami wyposażeniowymi w łazienkach firma Schedpol wprowadza do oferty nowość – odpływ liniowy Base-Low w odcieniu czarny mat. Wszystko po to, by strefa prysznica była spójna i tworzyła jedną, modną całość. 

Czarne elementy wykończeniowe w łazienkach dodają aranżacji charakteru. To odwrót od znanych wszystkim chromowanych baterii, przycisków spłukujących i deszczownic. Warto jednak pamiętać o tym, że decydując się na kolor czarny w łazience np. w postaci armatury, powinniśmy zachować konsekwencję i zaopatrzyć się również w kabinę z czarnymi profilami czy uzupełniający całość odpływ odprowadzający wodę w ciemnym odcieniu.

Nowy, w całości polskiej produkcji, odpływ liniowy Base-Low firmy Schedpol to długo wyczekiwany przez klientów element dopełniający czarne akcenty w łazience. Wykonany z anodowanego aluminium model, który zapewnia pełną odporność na korozję, posiada dużą wytrzymałość konstrukcyjną co oznacza, że jest odporny na nacisk. Ponadto, dzięki zastosowaniu syfonu szybko przepływowego, który zdolny jest obracać się o  360°, możliwe jest sprawne odprowadzenie nawet 42l/min, a także czyszczenie mechaniczne. Zestaw odpływu liniowego Base-Low jest zestawem kompletnym, co oznacza, że do jego zamontowania nie są wymagane żadne dodatkowe elementy. Wysokość całkowita odpływu jest niewielka, bo wynosi zaledwie 7cm. Dzięki temu z łatwością dopasuje się do rożnych sytuacji oraz wymagań montażowych. Pewność producenta co do jakości produktu przekłada się na 5-letnią gwarancję udzielaną na odpływ.

Czarny odpływ z oferty Schedpol posiada dwie maskownice. Plate można z łatwością zabudować płytkami, tworząc harmonijną przestrzeń pod prysznicem z niemal niewidocznym odpływem. Steel natomiast to minimalistyczna, w całości czarna maskownica z anodowanego aluminium, dzięki której element ten jest wyraźnie widoczny w przestrzeni prysznicowej i podkreśla stylistykę całej łazienki.

Cena promocyjna netto: od 550 zł

Cena promocyjna brutto: od 675,50 zł

Dominika Dróżdż – PR & Content Marketing Specialist Sfera Group