Czarni Nakło remisują z Wisłą Fordon

Dzisiaj, 30 lipca 2019 roku na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią seniorzy Czarnych Nakło rozegrali czwarty mecz sparingowy z drużyną Wisły Fordon. Po ostatniej bardzo wysokiej porażce piłkarze gospodarzy chcieli się zrehabilitować, co było widać od początku meczu. Przez całą pierwszą połowę piłkarze Czarnych przeważali, a co ważne przewaga ta została udokumentowana strzelonymi bramkami. Pierwszą zdobył Mikołaj Jaruzal w 25 min., drugą Piotr Kamiński w 29 min., a trzecią Wojtek Sowa w 35 min. Niestety stracili również bramkę w 27 min. Po przerwie na boisku pokazali się pozostali piłkarze Czarnych Nakło przygotowujący się do rozgrywek. W tej części meczu więcej z gry mieli gości, którzy w 55 min. i 66 min. przy wydatnej pomocy piłkarzy z Nakła nad Notecią doprowadzili do wyrównania. Po stracie bramek piłkarze Czarnych stali się bardziej aktywni na boisku, czego efektem była bramka Filipa Kuczkowskiego w 75 min. Goście doprowadzili do wyrównania w 86 min. W najbliższą sobotę 3 sierpnia o godz. 16:00 rozegrany zostanie mecz I rundy Pucharu Polski, w którym Czarni zagrają z Spójnią Białe Błota. Już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie.

Czarni Nakło – Wisła Fordon   4:4 (3:1)

Czarni Nakło zagrali w składzie: Filip Wika, Wiktor Sobecki, Seweryn Salewski, Filip Kuczkowski, Mikołaj Bąk, Mikołaj Jaruzal, Bartosz Jaruzal, Wojtek Sowa, Mateusz Łoboda, Mariusz Wojciechowski, Sebastian Muzolf, Adrian Mreła, Piotr Kamiński, Gracjan Belt, Bartek Kopański, Marek Marach, Oskar Zwoliński, Adrian Wojtasik. Kierownik drużyny Jan Grabas.

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz