Czwartki Lekkoatletyczne – wyniki z dnia 3.10.2019

246

W czwartek 3 października 2019 roku na obiekcie ,,Orlik” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXVI edycji ,,Czwartków Lekkoatletycznych” rundy jesiennej dla szkół podstawowych. Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski. W tych zawodach wzięły udział roczniki 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 10 szkół z terenu gmin Nakło nad Notecią, Mrocza oraz Sadki (ZSP 4, ZSP 3, SP 2, ZSP Występ, ZSP Ślesin, ZSP Paterek, SP Sadki, SP Mrocza, NSP Olszewka oraz ZSP Potulice). Była to ostatnia jesienna runda. Do zobaczenia na wiosnę! Gratulujemy świetnych rezultatów!

Pchnięcie kulą 2kg – VI klasa dziewczęta – 2007

1. Anna Podemska – ZSP Potulice – 5,90m

Pchnięcie kulą 4kg – VI klasa chłopcy – 2007

1. Grzegorz Wiśniewski – ZSP Ślesin – 7,70m

Rzut piłeczką palantową – VI klasa dziewczęta – 2007

1. Jagoda Jendrzejewska – ZSP 4 Nakło – 25,80m

Rzut piłeczką palantową – V klasa dziewczęta – 2008

1. Julia Lipska – ZSP Paterek – 27,30m

2. Julia Koźmińska – ZSP Paterek – 24,60m

3. Nelly Centek – ZSP Paterek – 23,30m

Rzut piłeczką palantową – IV klasa dziewczęta – 2009 i młodsze

1. Maria Grzeszczak – ZSP Ślesin – 23,80m

2. Nina Wolko – ZSP Potulice – 20,80m

3. Blanka Gawrońska – ZSP Potulice – 17,20m

Rzut piłeczką palantową – VI klasa chłopcy – 2007

1. Maciej Staniewski – ZSP Paterek – 44,00m

2. Michał Ormiński – ZSP Potulice – 15,70m

Rzut piłeczką palantową – V klasa chłopcy – 2008

1. Robert Majcherczak – ZSP Potulice – 38,30m

2. Kacper Kubiński – ZSP Ślesin – 36,00m

3. Jakub Pawlicki – ZSP Paterek – 29,00m

Rzut piłeczką palantową – IV klasa chłopcy – 2009 i młodsi

1. Karol Garczewski – ZSP Paterek – 28,50m

2. Szymon Danielewski – ZSP Paterek – 26,20m

3. Bartosz Olszewski – ZSP 3 Nakło – 24,00m

Skok wzwyż – VI klasa dziewczęta – 2007

1. Amelia Nowak – ZSP 3 Nakło – 115cm

2. Gabriela Ciszewska – ZSP Potulice – 100cm

Skok wzwyż – V klasa dziewczęta – 2008

1. Kinga Kaźmierczak – ZSP Potulice – 130cm

Skok wzwyż – VI klasa chłopcy – 2007

1. Ludwik Guzek – ZSP 4 Nakło – 110cm

Skok wzwyż – V klasa chłopcy – 2008

1. Jakub Trzciński – ZSP Potulice – 110cm

Skok w dal – VI klasa dziewczęta – 2007

1. Zuzanna Pensko – ZSP 4 Nakło – 4,70m

2. Oliwia Moszkowicz – ZSP 4 Nakło – 4,32m

3. Weronika Kunicka – ZSP Potulice – 3,90m

Skok w dal – V klasa dziewczęta – 2008

1. Michalina Okoniewska – ZSP Ślesin – 4,38m

2. Maja Osawska – ZSP Występ – 3,58m

3. Amelia Rybak – ZSP Występ – 3,45m

Skok w dal – IV klasa dziewczęta – 2009 i młodsze

1. Natalia Szymczak – ZSP Paterek – 3,70m

2. Zofia Wełniak – ZSP Ślesin – 3,30m

3. Aniela Bąk – ZSP Występ – 3,23m

Skok w dal – VI klasa chłopcy – 2007

1. Bartłomiej Neilitz – ZSP 4 Nakło – 4,16m

2. Filip Beger – SP 2 Nakło – 3,90m

3. Kacper Kuta – ZSP 3 Nakło – 3,50m

Skok w dal – V klasa chłopcy – 2008

1. Franciszek Okoniewski – ZSP Ślesin – 4,52m

2. Jakub Kowalski – SP Mrocza – 3,60m

3. Filip Hałajdziak – NSP Olszewka – 3,58m

Skok w dal – IV klasa chłopcy – 2009 i młodsi

1. Hubert Stańczyk – SP Sadki – 3,85m

2. Jonatan Stachowski – ZSP 4 Nakło – 3,66m

3. Szymon Kiełpikowski – NSP Olszewka – 3,48m

600m – VI klasa dziewczęta – 2007

1. Agata Muzolf – SP 2 Nakło – 2:14,6s

2. Gabriela Ciszewska – ZSP Potulice – 2:21,0s

600m – IV klasa dziewczęta – 2009 i młodsze

1. Maria Grzeszczak – ZSP Ślesin – 2:24,1s

300m – VI klasa dziewczęta – 2007

1. Weronika Kunicka – ZSP Potulice – 52,8s

2. Amelia Nowak – ZSP 3 Nakło – 62,0s

3. Jagoda Kaszubowska – ZSP 3 Nakło – 73,7s

300m – V klasa dziewczęta – 2008

1. Anna Malik – ZSP Ślesin – 63,9s

300m – IV klasa dziewczęta – 2009 i młodsze

1. Zofia Wełniak – ZSP Ślesin – 65,0s

1000m – VI klasa chłopcy – 2007

1. Oskar Przemorski – ZSP 4 Nakło – 4:40,1s

2. Paweł Wyrostek – ZSP 4 Nakło – 5:15,7s

1000m – V klasa chłopcy – 2008

1. Jakub Trzciński – ZSP Potulice – 4:11,4s

1000m – IV klasa chłopcy – 2009 i młodsi

1. Bartosz Olszewski – ZSP 3 Nakło – 4:43,7s

300m – VI klasa chłopcy – 2007

1. Filip Beger – SP 2 Nakło – 59,2s

2. Piotr Gołecki – NSP Olszewka – 59,9s

300m – V klasa chłopcy – 2008

1. Franciszek Okoniewski – ZSP Ślesin – 53,6s

300m – IV klasa chłopcy – 2009 i młodsi

1. Mateusz Stachowski – ZSP 4 Nakło – 58,2s

2. Filip Chaberski – ZSP Ślesin – 63,3s

60m – VI klasa dziewczęta – 2007

1. Zuzanna Pensko – ZSP 4 Nakło – 8,7s

2. Oliwia Moszkowicz – ZSP 4 Nakło – 8,9s

60m – V klasa dziewczęta – 2008

1. Michalina Okoniewska – ZSP Ślesin – 9,2s

2. Kinga Kaźmierczak – ZSP Potulice – 9,6s

3. Amelia Rybak – ZSP Występ – 9,8s

60m – IV klasa dziewczęta – 2009 i młodsze

1. Natalia Szymczak – ZSP Potulice – 10,1s

2. Maja Ostrowska – ZSP 4 Nakło – 10,9s

3. Natalia Skowrońska – ZSP Potulice – 11,3s

60m – VI klasa chłopcy – 2007

1. Filip Beger – SP 2 Nakło – 9,7s

2. Bartłomiej Neilitz – ZSP 4 Nakło – 10,0s

3. Kacper Kuta – ZSP 4 Nakło – 11,0s

60m – V klasa chłopcy – 2008

1. Jakub Kowalski – SP Mrocza – 9,4s

2. Jakub Pawlicki – ZSP Paterek – 9,6s

3. Kacper Kubiński – ZSP Ślesin – 10,4s

60m – IV klasa chłopcy – 2009 i młodsi

1. Hubert Stańczyk – SP Sadki – 9,5s

2. Jonatan Stachowski – ZSP 4 Nakło – 10,0s

3. Szymon Kiełpikowski – NSP Olszewka – 10,3s

Bartosz Ksobiech