Dar Serca został przekazany chorym dzieciom

W czwartek zakończyła się akcja „Dar Serca”, w którą włączyła się bardzo duża część społeczeństwa nie tylko z Gminy Kcynia. Przez kilka tygodni w sklepach, szkołach, klubach i innych miejscach były zbierane dary dla chorych dzieci z oddziału Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Nie da się opisać słowami mojej wdzięczności dla Was Darczyńców. Darczyńców, osób, które dają tak wiele. Większości z Was nie znam ale wiem, że Wasze serca są pełne miłości dla innych. Kolejny sukces, kolejne łzy wzruszenia, kolejne cudowne spotkania i radość dzieci, rodziców i personelu z oddziału Pediatrii, Hematologii i Onkologii bydgoskiego Jurasza.- pisze na swoim fecebooku pani Anna Knasińska, Prezes Stowarzyszenia Sąsiedzi w Sipiorach.

Z ogromnym wzruszeniem co roku mamy zaszczyt organizować dla Państwa relację medialną z przekazania darów. Wydarzenie wzruszające ale radosne, spotkanie z chorymi dziećmi i zatroskanymi rodzicami, uściski z personelem i rozmowy z pielęgniarkami. Filmować czy wyłączyć nagrywanie? Wypada pokazać to wydarzenie czy lepiej udawać, że mnie to nie dotyczy?

Najważniejsze, że są ludzie, którym się chce pomagać, bo jest komu.

tekst i fot. Robert Koniec