Dart Taverna Nakło w walce o Puchar Dowódcy ORP BŁYSKAWICA w Gdyni

W minioną sobotę 27.05.2023r. darterzy z Taverny brali udział w Turnieju o Puchar Dowódcy ORP BŁYSKAWICA w Gdyni. Turniej rozpoczął symbolicznym rzutem do tarczy komandor Paweł Ogórek – Dowódca historycznego niszczyciela.

W turnieju brało udział 65 panów i 16 pań. Zwycięzcą w kategorii panów został Łukasz Wacławski z Warszawy pokonując w finale Krzysztofa Lauera z Bydgoszczy wynikiem 5:0.

Najlepszą darterką była Sylwia Makowska z Gdyni. Drugie miejsce zdobyła Kamila Grzybowska.

Najwyżej sklasyfikowanym darterem z Nakła został Marcin Bembnista zajmując miejsca 5-8.

Gdyńskie Stowarzyszenie Steel Darta „Błyskawica” na zakończenie turnieju rozlosowało profesjonalną tarcze do gry w darte. Szczęśliwym wygranym został Roman Knioła z Paterka.

Dziękujemy organizatorom turnieju za wyśmienitą organizację, niezapomnianą atmosferę, profesjonalnie przygotowaną scenę z tarczą finałową, wspaniałe puchary oraz ogrom emocji.

Dart Taverna Nakło

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich miłośników darta do udziału w Letnich Turniejach Steela, które odbędą się w Tawernie. Już wkrótce podamy do wiadomości terminy rozgrywek.