„Down the road 2”: Sukces serii w Playerze, program od niedzieli na antenie TTV!

Tego można było się spodziewać! „Down the road” to program, który od pierwszego sezonu budzi wśród widzów pozytywne emocje. Po sukcesie serii w Playerze, program od 21 lutego trafi na antenę TTV. Podczas wspólnej podróży Przemka Kossakowskiego oraz nowej grupy sześciu osób z zespołem Downa bohaterowie przemierzą Chorwację i Grecję.

„Po pierwszym sezonie chciałem, żeby chociaż jedna osoba zmieniła nastawienie do ludzi z zespołem Downa. Okazało się, że jest nas o wiele więcej. Ten program udowodnił, że jesteśmy w stanie zmienić świat, jeśli jesteśmy w stanie zmienić perspektywę i myśleć inaczej, niż myślimy na co dzień. To był skok do głębokiej wody, a zarazem coś, w czym chcę uczestniczyć, bo każdy dzień w obecności osób z zespołem Downa jest nieprawdopodobnym i kształcącym doświadczeniem.” – komentuje Przemek Kossakowski.
„Down the road” to polska wersja belgijskiego formatu. Uczestnicy drugiej serii programu wyruszą w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim, by nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery z dala od domu i rodziców. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę oraz Szymona Grzecha.
Seria zadebiutuje na antenie TTV już w najbliższą niedzielę, 21 lutego o godz. 22:00.
Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery