Dramatyczny wypadek w Chełmży, Nie żyje motocyklista i jego partnerka

722

Motocyklista najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego, najpierw zjechał na nieutwardzone pobocze, uderzył w przydrożny znak a następnie w mur budynku. Śmierć ponieśli 24 –latek i jego 23 –letnia partnerka. Śledczy w prowadzonym postępowaniu będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku. Policjanci apelują do świadków.

Wczoraj to jest 13 października 2020 roku, około  godziny  14.00 w  Chełmży, przy ulicy Górnej doszło do dramatycznego w skutkach wypadku drogowego.

Kierujący motocyklem suzuki  jadąc od strony miejscowości Nowa Chełmża w kierunku centrum Chełmży na ulicy Górnej  stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego  najpierw  zjechał na nieutwardzone pobocze i  uderzył w przydrożny znak pionowy a następnie w mur budynku. Jadący motocyklem 24-letni mężczyzna zginął na miejscu. Niestety pomimo starań ratowników  nie udało się uratować kobiety, która podróżowała razem ze swoim konkubinem. To 23- letnia mieszkanka gminy   Chełmża.

Na miejscu zdarzenia byli policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, Straż Pożarna, Pogotowie i Prokurator Prokuratur Rejonowej Toruń Centrum Zachód.   Teraz  śledczy  będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.  Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w te sprawie o kontakt z numerem 47 754 26 07 lub dyżurnym  Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerem telefonu 47 754 23 69.

KMP Toruń