Drużyna Tarpana Mrocza zdobyła Drużynowy Puchar Polski Kobiet

Wczoraj, 17 września 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej w Mroczy odbył się Indywidualny i Drużynowy Puchar Polski Kobiet w podnoszeniu ciężarów. O wynikach w rywalizacji indywidualnej już informowaliśmy. Do rywalizacji o drużynowy Puchar Polski przystąpiło 12 zespołów. Drużynowy Puchar Polski pozostał w Mroczy. Zwyciężył Tarpana Mrocza I w składzie; Monika Marach, Wiktoria Wołk, Julia Szczepaniak, Dominika Najdowska z wynikiem 991,5 pkt sinclera. Drugie miejsce zajęła drużyna KS Promień Opalenica z wynikiem 939,6 pkt, a trzecie miejsce zajęła drużyna LKS Dobrzyce z wynikiem 914,3 pkt. Drugi zespół Tarpana Mrocza zajął ósme miejsce z wynikiem 796,7 pkt.

Puchary, medale i dyplomy wręczali; Tadeusz Sobol starosta nakielski, Waldemar Chudzik zastępca burmistrza miasta i gminy Mrocza, Henryk Szynal prezes Tarpana Mrocza i Marian Wiśniewski dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy.

Otwarcia zawodów dokonał zastępca burmistrza miasta i gminy Mrocza Waldemar Chudzik, a zamknięcia dokonał Tadeusz Sobol starosta nakielski.

Organizatorami zawodów w Mroczy byli – Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, Kujawsko – Pomorski Urząd Marszałkowski, MGLKS Tarpan Mrocza, Starostwo Powiatowe w Nakle, Urząd Miasta i Gminy Mrocza, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).