Dzień Edukacji Narodowej w I LO im. S. Wyspiańskiego w Szubinie

265

13 października 2020r. obchodziliśmy w I Liceum Ogólnokształcącym w Szubinie Dzień Edukacji Narodowej. Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią nie mogliśmy się spotkać wszyscy, ale pracownicy szkoły wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego zebrali się w auli, by wspólnie świętować. Nauczycielom i pracownikom szkoły złożono życzenia oraz wręczono nagrody w corocznym szkolnym plebiscycie, w którym uczniowie głosowali na swoich nauczycieli w 10 kategoriach tj. „Król/Królowa stylu”, „Człowiek zagadka”, „Mistrz ciętej riposty”, „Oaza spokoju”, „Złota piła”, „Szwajcarski zegarek”, „Złote serce”, „Fit freak”, „Nauczyciel tester” oraz „Złote usta”. Jak co roku plebiscyt wzbudził wiele emocji wśród uczniów. W kilku kategoriach o zwycięstwie przeważył zaledwie jeden głos.

14 października 2020r. Pani dyrektor Elżbieta Kłosowska–Hilscher podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za pracę i trud włożony w rozwój placówki oraz wręczyła nagrody, które otrzymali: p. Beata Kaźmierczak, p. Ewa Mieczkowska–Szczekot, p. Ewelina Kapsa, p. Piotr Szybowicz, p .Mariusz Beczyński, p. Dorota Stachowiak, p. Marzena Rajmann, p. Małgorzata Krawczak, p. Lilianna  Szudy i p. Michał Kotyński.

Ponadto p. Lidia Leciejewska oraz p. Dorota Stachowiak otrzymały Złoty Medal za długoletnią służbę przyznany przez Prezydenta RP.

Serdecznie gratulujemy!

Ewelina Kapsa, Piotr Wekwerth