Dzień Kobiet w Samorządzie Mieszkańców nr 4 na wesoło

W dniu 7 marca 2020 roku na Przystani Powiat Nakielski, Samorząd Mieszkańców nr 4 zorganizował spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W uroczystości udział wzięły nie tylko mieszkanki Samorządu Mieszkańców, ale również całego Nakła i okolic oraz członkinie grupy Love Walking Nakło nad Notecią. Było to okazją do nawiązania nowych znajomości, wspólnego miłego spędzenia czasu oraz integracji Pań. Na początku wszystkim obecnym Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców nr 4, Katarzyna Borzych-Kubacka złożyła życzenia zdrowia, uśmiechu na co dzień oraz jak najmniej trosk. Następnie przedstawicielkom płci pięknej wręczone zostały kwiaty oraz foldery I Love Walking, które zostały wydane na pamiątkę spacerów nordic walking.
Po oficjalnej części przystąpiono do wspólnego biesiadowania, ciekawych rozmów oraz tańców , pląsów i śpiewów.
Zarząd Samorządu serdecznie dziękuje wszystkim kobietkom za przybycie na tę uroczystość, za miłą atmosferę i cudowną zabawę jeszcze raz życząc tylko samych szczęśliwych chwil w życiu.
Podziękowania składamy również Zarządowi Powiatu Nakielskiego za bezpłatne użyczenie sali, a pracownikom Przystani za życzliwość i pomoc.

materiał: Katarzyna Borzych-Kubacka