Dziewczęta z Mroczy nie zawiodły podczas Mistrzostw Polski młodziczek do lat 15 w podnoszeniu ciężarów

W Ciechanowie rozgrywane są Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików do lat 15. Pierwszego dnia zawodów 22 października 2021 roku rywalizowały dziewczęta. Wśród zawodniczek nie zabrakło dziewcząt Tarpana Mrocza: Nowak Mariki, Hawryło Lidii, Szczepaniak Julii i Najdowskiej Weroniki. Dziewczyny spisały się na medal, zdobyły trzy złote i jeden brązowy. Złote medale zdobyły: Marika Nowak w kategorii 49 kg z wynikiem 131 kg (60+71); Szczepaniak Julia w kategorii 55 kg z wynikiem 133 kg (62+71) oraz Najdowska Weronika w kategorii 59 kg z wynikiem 148 kg (67+81). Brązowy medal w kategorii 49 kg zdobyła Hawryło Lidia z wynikiem 118 kg (53+65).

Najlepszą zawodniczką mistrzostw została Marika Nowak (Tarpan Mrocza), która w punktacji Sinclair`a uzyskała 206,63 pkt. Trzecie miejsce w tej klasyfikacji zajęła Weronika Najdowska 204,20 pkt.; czwarte miejsce zajęła Szczepaniak Julia z wynikiem 194,24 pkt i siódme miejsce zajęła Lidia Hawryło z wynikiem 187,04 pkt.