Dziś premiera 10. sezonu „Królowych życia”! Co wydarzy się w premierowych odcinkach?

Barwne życie bohaterów „Królowych życia” na dobre zagościło w ramówce TTV. Wiosną, w 10. już sezonie programu okazji do spotkań będzie więcej. Premierowe odcinki otrzymały specjalne pasmo i będą emitowane 4 dni w tygodniu!

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza, a od zeszłego sezonu również Sylwia, Ania, Damian oraz Leon prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich szalone perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Mierzą się z problemami, z którymi boryka się każdy z nas. Kłopoty rodzinne i zawirowania w życiu zawodowym skutecznie potrafią wywrócić wszystko do góry nogami. Bohaterowie „Królowych Życia” już nie raz udowodnili, że w takich sytuacjach warto się nie poddawać.
 W tym sezonie fani programu będą spędzać z królowymi aż cztery dni w tygodniu, od wtorku do czwartku o godz. 22:05 emitowany będzie jeden odcinek, a w piątek o tej samej porze aż dwa odcinki formatu! Co wydarzy się w pierwszym tygodniu popularnej serii?
„Królowe życia” nie pozwolą się nudzić! Dagmara nabierze podejrzeń do Conana, czy ten nie sprowadza potajemnie do domu dziewczyny? Potem królowa weźmie się za Jacka – najpierw za remont jego mieszkania, potem za wygląd, a w międzyczasie pomoże mu w pracach na działce. Zwykłe porządki zmienią się w nieustające pasmo sukcesów i porażek.
Iza i Patryk będą krok bliżej do spełnienia jednego ze swoich największych marzeń – budowy domu. Mimo, że na razie mają tylko działkę, Iza zacznie planować szczegółowo każdy kąt.
Z kolei Damian i Leon, a w zasadzie jeden z nich będzie próbował nauczyć się płynniej mówić po polsku. W kolejnych odcinkach do ich kliniki trafi też Ania, która będzie chciała skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Damian i Leon kochają swoją pracę – do swoich pacjentów podchodzą nie tylko od medycznej strony – muszą również wykazywać się psychologicznym podejściem. Rozmowa i wysłuchanie oczekiwań pacjentów to dla nich klucz do sukcesu. Tylko czy Ania będzie zadowolona?
Sylwia zaprezentuje się jako kobieta od zadań specjalnych. Mimo, że do tej pory mogliśmy ją poznać od strony wybuchowego temperamentu i zamiłowania do szybkich samochodów, teraz na prośbę koleżanki zmierzy się z opieką nad małym dzieckiem.
Spore zmiany nastąpiły też w życiu Kasi. Jej wyprawa do Turcji dobiegła końca, a ona wróciła zupełnie odmieniona. Seria operacji plastycznych zakończyła się sukcesem. Teraz Kasia ma odpoczywać i czekać aż rany się zagoją!
Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery