Dzisiaj, drugi dzień utrudnień na drodze krajowej nr 10 między Nakłem a Bydgoszczą

W dniach 14-15 maja br., w związku z targami „Lato na wsi”, które odbywają się w Minikowie, kierowcy spodziewać mogą się wzmożonego ruchu na DK 10. O zapewnienie płynności ruchu dbać będą policjanci z nakielskiej komendy.

W dniach 14-15 maja br., w miejscowości Minikowo w gminie Nakło, odbywają się Targi „Lato na wsi”. Corocznie przedsięwzięcie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób odwiedzających, dlatego kierowcy poruszający się w tym czasie drogą krajową nr 10 muszą liczyć się ze wzmożonym ruchem oraz utrudnieniami na drodze.
Podróżującym w kierunku Bydgoszczy, lub z Bydgoszczy w stronę Piły, zaleca się, aby w miarę możliwości korzystać z przejazdu przez miejscowość Potulice, drogą powiatową nr 1926. Pozwoli to z całą pewnością uniknąć stania w korkach i wpłynie na komfort jazdy.
Policjanci apelują do kierowców korzystających w weekend z drogi krajowej nr 10 o rozważną jazdę i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy „drogówki”, których zadaniem będzie zapewnienie płynności ruchu na trasie.

podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

zdjęcia: Dariusz Wojciechowski (ruch na DK 10 w pobliżu Minikowa w dniu 14 maja br.)