Dzisiaj, kolejnych 155 nowych osób zakażonych w województwie. Jedna osoba zmarła

Dzisiaj, 6 października 2020 roku wojewoda kujawsko-pomorski poinformował o kolejnych 155 osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród zakażonych jest 19 osób z Bydgoszczy, 13 z Grudziądza, 10 z Inowrocławia, 12 z Torunia, 8 z powiatu aleksandrowskiego, 3 z powiatu brodnickiego, 6 z powiatu bydgoskiego, 1 z powiatu chełmińskiego, 3 z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, 5 z powiatu grudziądzkiego, 4 z powiatu inowrocławskiego, 2 z powiatu lipnowskiego, 4 z powiatu radziejowskiego, 1 z powiaty rypińskiego, 1 z powiatu sępoleńskiego, 6 z powiatu świeckiego, 8 z powiatu toruńskiego, 4 z powiatu tucholskiego, 3 z powiatu wąbrzeskiego, 2 z powiatu włocławskiego, 1 z powiatu żnińskiego. Dane 39 osób ustala sanepid.

Jednocześnie informujemy, że z wykazu osób zakażonych została usunięta 1 osoba z powiatu sępoleńskiego (wynik zdublowany) oraz 1 osoba z powiatu rypińskiego (wynik niejednoznaczny). Raport został skorygowany.

Z przykrością przekazujemy informację otrzymaną z WSSE w Bydgoszczy o zgonie 62-letniego mężczyzny w Raciążku zakażonego koronawirusem. Miał choroby współistniejące.

Mamy również 51 ozdrowieńców.

źródło: KPUW w Bydgoszczy