Dzisiaj w Mroczy odbędą się Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki. Zapraszamy

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński, Starosta Nakielski – Tadeusz Sobol oraz ks. Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP w Mroczy – ks. Wojciech Cierniak zapraszają wszystkich mieszkańców i gości powiatu nakielskiego na Święto Plonów, które tym razem odbędzie się w Mroczy w dniu 25 sierpnia 2019 roku!

Tegoroczne dożynki rozpoczniemy od uroczystej Mszy Świętej w Kościele w Mroczy o godzinie 15.00, następnie wraz z korowodem wieńców z całego powiatu przeniesiemy się na Stadion Miejski w Mroczy.

Część artystyczna rozpocznie się od prezentacji traktorów oraz występów zespołów – w tym kaszubskiego zespołu folklorystycznego Krëbane z miasta Brusy! Od godziny 18.00 na mroteckiej scenie nie zabraknie gwiazd krajowego formatu. O 18.00 rozpocznie się koncert przepięknej Natalii Capelik-Muiangi – finalistki 8 edycji Mam Talent, ćwierćfinalistki The Voice of Poland 9. Następnie publiczność rozkręci zespół „Chłopaki nie płacą” z aktorem-muzykiem Michałem Milowiczem na czele!

Dożynkowy dzień zwieńczy zabawa dyskotekowa poprowadzona przez Roberta Szczepaniaka (Radio Nakło).

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy