Dzisiaj w Nakle nad Notecią „Dzień dziecka jak za dawnych lat”

Kiedyś to było, prawda? Więc już dzisiaj 3 czerwca 2023 roku zapraszamy dzieci w podróż do przeszłość! „Dzień dziecka jak za dawnych lat” wystartuje o godz. 14:00 w Parku 700-lecia w Nakle nad Notecią!

Dzisiaj przeniesiemy się wspólnie do czasów bez internetu, komputerów, gier wideo czy telefonów komórkowych, kiedy to czas wolny upływał na rozrywkach na świeżym powietrzu. Będzie to okazja, by zagrać w kapsle, uszyć zabawkę, zrobić latawiec, czy pobawić się w gry i zabawy wprost z PRL-owskich podwórek – m.in. guma, „Raz, dwa, trzy” czy szczur. Na chętnych czekać będą pojazdy z tamtego okresu. To tylko niektóre z wielu atrakcji i niespodzianek, które czekać będą tego dnia na dzieci. Dobra zabawa, dużo ruchu i uśmiechu – gwarantowane!

Wydarzenie jest bezpłatne. W przypadku niepogody zamiast w Parku 700-lecia, odbędzie się w salach Nakielskiego Ośrodka Kultury.

Do wspólnej zabawy zapraszają: Nakielski Ośrodek Kultury, Nakielski Sport sp. z o.o., Muzeum Ziemi Krajeńskiej, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią, Prywatne Muzeum Historii „Garaż PRL-u” oraz Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią.