FatCat records + Sadki Rec. Dwa utwory Resiny zremiksowane w jeden przez M8N

Mamy przyjemność ogłosić pierwszą oficjalną współpracę z legendarną wytwórnią FatCat Records. Efektem tej współpracy jest intrygujący, wymagający oraz filmowy rework, który powstał z dwóch utworów Resiny z albumu Traces. M8N wziął na warsztat Procession i Surface. Jest to 5 odcinek projektu o dialogu, temat jest rytualność.

Posłuchaj na bandcamp 
Posłuchaj na soundcloud
Utwór jest również dostępny w strumieniach.Wszystkich radiowców i radiowczynie prosimy  o kontakt w sprawie linku do pobrania utworu.

Poza remiksem powstał również klip DIY  zrealizowany przez Mirona Grzegorkiewicza.  Headphone Commute zadbało o premierę klipu remiksu, który można zobaczyć na ich stronie. Zapraszamy do oglądania.
https://headphonecommute.com/2020/05/06/resina-procession-surface-m8n-remix/

Dialogue Reworks Your Mind to projekt zainicjowany przez Mirona Grzegorkiewicza w celu przeprowadzania dialogów z istniejącą już muzyką i miksowaniem jej z własnym językiem muzycznym. Kultura remiksu istnieje prawdopodobnie od początków ludzkości, używano tylko innych słów do jej opisywania. Ten projekt jest hołdem dla twórczego recyclingu. Do tej pory powstały dialogi z Niklasem Paschburgiem, Misią Furtak, Melrose oraz Studio Eksperymentalne Polskiego Radia

Playlista na spotify
Playlista na soundcloud

PS. Sadki Rec jest inicjatywą działającą w niszy. Bez Twojego wsparcia nie dotrzemy do ludzi. Pomóż nam i podaj te wieści dalej, jeżeli zależy Ci na poszukującej, niezależnej kulturze.

SADKI REC