Glovo dostarczy mieszkańcom Nakła nad Notecią jedzenie i zakupy do domu!

Glovo nieustannie poszerza swoją działalność i zasięg. Obecnie dostęp do produktów multi-category w dostawie pod drzwi klienta mają mieszkańcy ponad 170 miast. Od niedawna, z aplikacji może korzystać także społeczność Nakła nad Notecią. Glovo dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast.

Glovo, dynamicznie rozwijająca się i jedna z największych na świecie platform umożliwiających zamawianie produktów w dostawie, od niedawna jest dostępna w mieście Nakło nad Notecią. Użytkownicy aplikacji, pośredniczącej w dostawach między sklepami i restauracjami a ich klientami, mogą zamówić, m.in. dania z lokalnych restauracji, takich jak: CHILLI KEBAB & GRILL, Kebab Star Marks, Restauracja Stary Spichlerz. Dzięki Glovo pod ich drzwi, poza posiłkami, dostarczone zostaną: artykuły spożywcze, artykuły papiernicze, akcesoria domowe, kosmetyki i inne produkty. Proces złożenia zamówienia jest szybki i prosty –wymaga jedynie jednego kliknięcia. Nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnego kodu CZASNANAKLO, który uprawnia do 3 darmowych dostaw. Partnerami Glovo w Nakle nad Notecią są także: Przedsiębiorstwo Gastronomiczne „Na talerzu”, Granda Bistro & Restaurant, Cafe Emilia.

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, uruchomiliśmy aplikację w Nakle nad Notecią. Cieszymy się, że nasza aplikacja spotyka się z tak dużym zainteresowaniem wśród lokalnych społeczności – cały czas otrzymujemy zapytania dotyczące kolejnych lokalizacji. Chcemy, aby mieszkańcy zarówno większych, jak i mniejszych lokalizacji mogli zamawiać posiłki z restauracji i kupować potrzebne rzeczy za pomocą jednego kliknięcia, bez wychodzenia z domu. Liczba naszych Partnerów wynosi obecnie ponad 11 000 w całej Polsce i cały czas rośnie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dostępność produktów multi-category, od żywności po akcesoria do wyposażenia domu – mówi przedstawiciel Glovo. 

Zamówienia realizowane poprzez Glovo są dostarczane w pełni bezpieczny sposób, dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Aplikacja dociera już do ponad 45% populacji Polski oraz 75% mieszkańców polskich miast. Celem Glovo do końca br. jest osiągnięcie statusu największej pod względem zasięgu tego typu platformy w Polsce.

Platforma Glovo dedykowana jest także punktom gastronomicznym, które chcą dotrzeć do nowych klientów. Dołączenie do Partnerów aplikacji obejmuje bezpłatną pomoc konsultantów, całodobowe wsparcie działu obsługi oraz indywidualnych opiekunów.

Oprócz restauracji, Glovo zaprasza do współpracy kurierów. Potrzebne jest jedynie dobre nastawienie, pojazd (np. samochód, rower czy hulajnoga) oraz telefon. Więcej informacji znajduje się na stronie Glovo. Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe.

 

Krzysztof Żurek