Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji 100-lecia Czarnych Nakło w kat. żaka

Dzisiaj, 18 marca 2023 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku rozegrany został halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii żaka z okazji 100-lecia KS. Czarni Nakło. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Nakło nad Notecią. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: Czarni Nakło, Skra Paterek, SF Junior Nakło i Sokół Kościerzyn Wielki. Grano systemem „każdy z każdym”. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej, każdy zespół został zwycięzcą i otrzymał puchar. wszyscy młodzi piłkarze otrzymali medale. Indywidualnie nagrodzono najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza oraz najmłodszego piłkarza. Puchary i medale wręczali: Tadeusz Sobol starosta nakielski oraz członkowie Zarządu KS. Czarni Nakło, którzy byli organizatorami turnieju. Organizatorzy dziękują pani dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego za udostępnienie sali.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski