Inauguracja Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej

Młodzicy rocznika 2007/2008 w miniony weekend wzięli udział w  pierwszym Turnieju w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej!

Rok temu nasza drużyna z rocznika 2008 zajęła drugie miejsce w całych rozgrywkach. Był to bardzo wesoły moment w naszej krótkiej historii. W tym roku rozgrywki organizowane są dla przedziału 2007/2008, więc zmuszeni byliśmy wymieszać delikatnie skład. Nie ulega jednak wątpliwości, że będziemy starać się zagrać w turnieju finałowym. Jeśli się nie uda to postaramy się pokazać z jak najlepszej strony. Przegrać można, ale po walce.

Pierwszy turniej to bardzo dobra gra po naszej stronie, ale nie wszystkie wyniki odzwierciedliła nasza postawa. Tego dnia przegrywamy z Gryfem Sicienko i w tym meczu rywale po prostu byli lepsi i gratulujemy im zwycięstwa. Remisujemy z Dębem Potulice ale w tym meczu nie wykorzystane sytuacje się zemściły to możemy na pewno powiedzieć. Dobry mecz gramy z dziewczynami z UKS Tęcza Bydgoszcz i udaje nam się wygrać w bardzo dobrym stylu!

SF Junior – Tęcza Bydgoszcz 2:1
SF Junior – Gryf Sicienko 1:4
SF Junior – Dąb Potulice 1:1

Skład: Tomasz Ksobiech, Szymon Małkowski, Filip Nowak, Jakub Lipkowski, Sebastian Marasz, Adam Tylewicz, Norbert Polcyn, Jakub Falender, Ebi Mroczkowski, Igor Gniot
Trener Patryk Gruda

W Kujawsko-Pomorskiej Lidze Halowej zagrała również nasza drużyna Żaków. Był to pierwszy turniej w ramach tych rozgrywek.

Chłopacy z jedną koleżanką w składzie zagrali świetne zawody.

Pierwszy mecz gramy z dziewczynami z Tęczy Bydgoszcz i przegrywamy 3:2, ale sam mecz to świetne widowisko. Były super akcje, emocje do końca. W kolejnych meczach odnosimy pewne zwycięstwa po bardzo dobrej grze!!

SF Junior – UKS Tęcza Bydgoszcz 2:3
SF Junior – Sportis Academy Łochowo 5:0
SF Junior – LZS Dąb Potulice 12:0

Skład: Antek Zygmunt, Kacper Pyra, Dominik Zawieja, Maks Lewa, Michał Tomaszewski, Mikołaj Sobierajski, Nikodem Jopek, Oliwier Dębecki, Adam Bednarek, Kinga Cebula
Trener Łukasz Bzdawka

Mariusz Tamas – SF Junior Nakło