Jakub Pokorski wygrał trzeci już turniej Grand Prix

Jakub Pokorski wygrał kolejny, trzeci już turniej Grand Prix. W finale pokonał Dariusza Jarczyńskiego 6:1 6:3. Trzecią pozycję zajął Rami Berghleh wygrywając z Filipem Jarczyńskim w „małym finale” 6:3 6:3. Zakończenia turnieju dokonał prezes NTT Sokół Jacek Janikowski. Obecny był również najstarszy członek NTT – Bogdan Pokorski. Do sierpniowych rozgrywek przystąpiło 14 osób, a w całym Grand Prix brało udział już 22 zawodników. Walka o najwyższe pozycje w końcowej klasyfikacji zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej, że punkty zdobyte w ostatnim turnieju (finałowym) mnożymy razy półtora. Klasyfikacja generalna wkrótce. Finałowy turniej odbędzie się w weekend 13-15 września! Gratulacje dla tenisistów i zapraszamy do zapisów na wrześniowe Grand Prix!