Kcynia. Ligi Tenisa Ziemnego 2019

W sobotę 28 września 2019 r. na korcie tenisa ziemnego w Kcyni doszło do oficjalnego podsumowania tegorocznej edycji ligi tenisa ziemnego o puchar Burmistrza Kcyni przy wsparciu sponsorskim firmy ”Filtrans Spedycja – Marcina Paszkieta”. Kto zagrał w małym finale o III miejsce a jak wyglądał finał? Oto szczegółowe wyniki wcześniej rozegranych meczów finałowych:

Mecz o III miejsce

Maciej Krzyżanowski – Mirosław Pezacki   2:0 (7:6, 6:3)

Mecz o I miejsce

Adam Rybicki – Jarosław Adamczewski      2:1 (6:1, 5:7, 6:3)

Trzeba przyznać, że rywalizacja w niektórych pojedynkach była bardzo zacięta, chociaż nie obyło się od nieoczekiwanych kreczy. W sumie udało się rozegrać ponad czterdzieści spotkań a dokładnie 48 meczy!!! Udział w lidze wzięło 16 uczestników z Łabiszyna, Stanisławki, Żnina i Kcyni. W imieniu Burmistrza Marka Szarugi podsumowania ligi dokonał inspektor ds. sportu przy Urzędzie Miejskim w Kcyni Ryszard Hanioszyn wspólnie z fundatorem nagród Marcinem Paszkietem z firmy Filtrans oraz prezesem KST „Nasz Kort” Maciejem Krzyżanowskim. Dla każdego uczestnika przygotowane zostały symboliczne mini-upominki a dla najlepszej trójki ligi puchary oraz nagrody indywidualne.

W tym miejscu kierujemy serdecznie podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie ligi tenisowej w szczególności: p. Marcinowi Paszkietowi – Filtrans, p. Markowi SzarudzeBurmistrzowi Kcyni, p. Weronice Topolewskiej z firmy – „GROCHOLA”,   p. J. Adamczewskiemu z firmy „Pałuki”, p. J. Wielebskiemu oraz wszystkim wolontariuszom z Kcyńskiego Stowarzyszenia Tenisowego „Nasz Kort” w Kcyni.

Organizatorem Ligi był Burmistrz Kcyni i Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort” w Kcyni.

materiał: Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort” w Kcyni