#KcyniaDziękuje! Zrób baner i powieś go! Wspieramy pracujących!

W czasie epidemii wsparcie potrzebne jest nam wszystkim, a w szczególności tym ludziom, którzy często z narażeniem swojego zdrowia muszą dla nas pracować. W sobotę Robert Koniec z portalu Kcynia info ogłosił spontaniczną akcję malowania banerów #KcyniaDziękuje, która polega na wykonaniu na dowolnym płótnie beneru z namalowanym napisem. Osobiście z córką wykonał #ZostańWDomu i dziękujemy medykom. Banery wywiesił na barierkach przy rondzie w Kcyni. Na portalu społecznościowym poprosiłem wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji i są już pierwsze efekty.

Zachęcam każdego z Państwa do wykonania dowolnego napisu na płótnie, starej plandece czy w innej formie. Pokażmy, że Kcynia potrafi docenić pracę innych, często bliskich nam osób. To tak mało pracy a dodaje otuchy tym, którzy dla nas teraz pracują. Jeden z moich kolegów ratowników powiedział mi, że gdy zobaczył napis „Dziękujemy medykom”, to mu się bardzo miło zrobiło. I o to chodzi, odpowiedziałem.

Dziękuję tym, którzy już powiesili swoje benery, czekam na te, które się tworzą i zachęcam tych z Państwa, którzy jeszcze się zastanawiają i wstydzą. Trzeba działać i dawać wsparcie innym, a jestem przekonany, że w naszym mieście mieszkają fajni ludzie, którzy przyłączą się do akcji.

tekst i fot.Robert Koniec