„Kłamstwo ma krótkie nogi.”

dav

Czas pandemii pozbawił  Klubowiczów  możliwości spotkań w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym bardziej cieszy fakt, że działalność Klubu w Trzeciewnicy została wznowiona.

Podczas pierwszego spotkania po tak długiej przerwie omawiano powieść Danuty Awolusi „Zgodnie z prawdą”. Jak  twierdzi sama autorka historia przez nią opisana jest inspirowana wydarzeniami z życia jednej z czytelniczek jej książek. Awolusi w swej powieści przybliża nam jak wygląda związek budowany na kłamstwach. Bardzo rzetelnie obnaża mechanizmy ludzkich uczuć i relacji. Przeczytacie tu o codziennym życiu, bez upiększeń czy przesady. Książka naszpikowana jest emocjami, fabuła bardzo szybko wciąga a zakończenie zaskakuje.

To nasze pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki jednakże mamy nadzieję, że nie ostatnie. Wszystkie Panie jednogłośnie stwierdziły, że książka jest godna polecenia.

Kolejne spotkanie już 4 listopada o godzinie 16. Omawiać będziemy „Powrót” Nicolasa Sparksa. Wszystkich miłośników dobrej lektury zapraszamy do biblioteki.

Autor: Kamila Matylis PiMBP w Nakle nad Notecią