Klasa I TIŻ w CKZIU Wyrzysk zdalnie wykonała #GaszynChallenge dla Hani Łączkowskiej (wideo)

567

Klasa I TIŻ z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku otrzymała od pracowników Urzędu Gminy w Miasteczku Krajeńskim nominację do popularnego już #GaszynChallenge. Oczywiście wyzwanie podjęliśmy!

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zdecydowaliśmy się jednak na zdalne wykonanie tego zadania. Nasza klasa liczy 37 osób, więc łącznie wykonaliśmy 160 przysiadów i 220 pompek, a niektórzy zdecydowali się na pokazanie swoich ćwiczeń! Pomogliśmy tym samym Hani Łączkowskiej i przekazaliśmy 200 zł na jej leczenie, do czego też wszystkich zachęcamy. #mocdlaHani

Jako wychowawca klasy bardzo dziękuję wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się pokazać swoje ćwiczenia. Warto podkreślić, iż przekazane przez uczniów pieniądze to kwota, którą młodzież zebrała na zakup prezentów pod choinkę, jednak zgodnie zdecydowali przekazać te środki na cel charytatywny.Pieniądze czekały na dobry moment i bardzo cieszymy się, że mogliśmy pomóc właśnie Hani.

A żeby wyzwanie miało swoją kontynuację, nominujemy dzisiaj Łobzonka Wyrzysk – Sekcję Tenisa Stołowego i Sekcję Piłki Nożnej.

Ewa Orzeł-Sobczyk