Kolejny rok szkolny w szubińskim liceum przeszedł do historii

W piątek 21 czerwca rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca. W I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego w Szubinie w zorganizowanym w hali gimnastycznej jego uroczystym zakończeniu uczestniczyli starosta nakielski Krzysztof Błoński i przewodnicząca Rady Rodziców Beata Kowalska.

W pierwszej części przygotowanej przez Samorząd Uczniowski uroczystości wystąpili wicedyrektor szkoły Beata Kaźmierczak i starosta Krzysztof Błoński, którzy podziękowali wszystkim za cały rok pracy, a uczniom pogratulowali osiągniętych wyników. Następnie panie Beata Kaźmierczak i Beata Kowalska uczniom z najwyższą średnią, powyżej 4,75, wręczyły świadectwa z wyróżnieniem i sfinansowane przez Radę Rodziców nagrody.

Wyróżnienia otrzymali: I.Konieczka, Z.Kubalewska, W.Kowalska, L.Hilscher, D.Macierzyński, L.Czarnecka, P.Szpotański, N.Pawlak, N.Kowalska, D.Rak, O.Wyrostek, M.Michalak, J.Kowalska, Z.Chareńska, K.Burzyńska, N.Kluj, J.Och, N.Stypczyńska, B.Hilscher, A.Lupa, M.Mikuła, M.Nadolna, P.Bochat, N.Nowakowska, Z.Łożyńska, O.Pawlak, Z.Kwiatkowska, L.Majdan, V.Matyszczyk, N.Panek, W.Głuszek, H.Lisiecki, R.Paszkiewicz, M.Gałązka, N.Krzemkowska, A.Łęgowska, J.Grabowska, M.Smarul, M.Czajkowska, A.Kornacka, K.Erlich, M.Kiełczyńska.

Wyróżnienia  za osiągnięcia sportowe wręczali Tomasz Kaszewski, Klaudia Bethke i Krystyn Hilscher, za pracę w samorządzie, zaangażowanie w życie szkoły i wolontariat Joanna Biernacka-Kozerewicz, Edyta Klawińska i Bernadeta Kowalska, za sukcesy w grze w szachy i warcaby Piotr Szybowicz, a za działalność w Drużynie Sanitarnej i Teatrze „Meandry” Lidia Leciejewska.

Zakończenie roku 2023/2024 było ostatnim w zawodowej karierze nauczyciela informatyki Mariusza Beczyńskiego, który po wakacjach przechodzi na zasłużoną emeryturę. W imieniu społeczności szkolnej za lata pracy podziękowali mu wicedyrektor Beata Kaźmierczak i członek Samorządu Uczniowskiego Igor Konieczka.

 

 

Tomasz Gronet