Komunikat – zaginiony PAWEŁ IGNACZAK lat 55

659

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania za zaginionym PAWŁEM IGNACZAKIEM – lat 55, którego zaginięcie zgłosiła 10 lutego rodzina. Z ustaleń mundurowych wynika, że zaginiony od 29 czerwca 2020 roku nie utrzymuje z rodziną kontaktu, a także opuścił miejsce przebywania w schronisku dla bezdomnych przy ulicy Karnkowskiego we Włocławku. Ostatni raz rodzina widziała go w listopadzie z daleka jak przy ulicy Okrzei 65 wsiadał do autobusu miejskiego. Mężczyzn od tego czasu zerwał całkowicie kontakty z rodziną.

Rysopis: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 184 cm, smukła sylwetka ciała, włosy krótkie ciemne, na twarzy wąsy, oczy koloru piwnego, uzębienie niepełne. Cechy charakterystyczne – blizna na lewej łydce nogi, blizna po oparzeniu na lewej piersi i blizna po operacji na brzuchu. Ostatni raz widziany był w dresie ortalionowym koloru ciemnego, trampki ciemne, ciemny plecak i posiadał dwie reklamówki.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub widział go po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku ulica Okrężna 25 lub telefonicznie 47 753 52 51, 47 753 50 25, alarmowy 112.

KMP Włocławek