Mam Talent!, ostatnia prosta do finału

Czwarty, ostatni półfinał programu „Mam Talent!” już w sobotę o godz. 20.00. Po tym odcinku będą znani wszyscy finaliści 13 edycji. Które dwa występy zdobędą serca widzów i uznanie Jury? Czy Trio KET utrzyma dziką kartę? Do finału awansują najlepsi z najlepszych!
MT_211113_Miro_00999.jpg
W sobotni wieczór o swoją szansę na występ w finale zawalczą: formacja taneczna z Lublina UDS Junior, ekonomista pracujący w IT, który postawił na muzykę Risk Every Asset, show taneczno-teatralne z elementami tańca, akrobatyki i kabaretu Fpytke. Na wyżyny swoich możliwości wejdą Ula Machowska, która zaprezentuje akrobatykę powietrzną, rolkarka figurowa Marcelina Paluszkiewicz, formacja taneczna Baila Stars oraz wokalistka, która zachwyciła hebrajskim utworem w formie modlitwy Liana Hrytsa. Zobaczymy także pokaz taneczny Barbary Ziółkowskiej, artystę, który swoimi występami walczy o tolerancję i akceptację dla wszystkich Nikolasa Mańkę oraz parę akrobatów, których Agnieszka Chylińska obdarowała złotym przyciskiem, Duo Eyal & Julia.
MIR_2712m.jpg
Nieprzeciętne pasje, determinacja i wytrwałość, a do tego lata ciężkich treningów, to cechuje uczestników, których zobaczymy w finale. Siedem z dziesięciu miejsc jest już zajętych. O główną wygraną zawalczą: Orkiestra Baczków, Jagoda Piec i pies Stefan, Maja Kućko i Mariusz Nguyen z Fundacji Ocelot, Jordan Ogorzelski, Krzysztof Jaros, Mariusz Bochniarz z Fundacji Ocelot. Po raz pierwszy w „Mam Talent!” przyszedł czas na platynowy przycisk. Jednogłośną decyzją Jury otrzymała go Dominika Krzymowska. Zachwyciła występem na szarfach, pokazując doskonały, dynamiczny i poetycki występ, pełny kobiecej siły.
MIR_7067.jpg
Dzika karta po 3 odcinku „na żywo” należy do Trio KET. Czy głosami widzów pozostanie w rękach dziewczyn? Dowiemy się na koniec sobotniego odcinka.
Ostatni odcinek półfinałowy 13 edycji programu „Mam Talent!” na antenie TVN i w Player.pl 20 listopada! To będzie prawdziwe trzęsienie ziemi.
Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery