„Mam talent!”: To już 150 odcinków!

Najbliższy odcinek „Mam talent!” to wyjątkowy jubileusz! W tym programie od jedenastu lat spotykamy niezwykłych ludzi z fascynującymi zdolnościami, którzy pokonują swoje słabości i wykazują się nie lada odwagą! Kto zachwyci widzów i jurorów w 150. odcinku najpopularniejszego talent-show w Polsce?
W sobotnim „Mam talent!” czekają nas wielkie emocje, zjawiskowe występy i barwne osobowości. Widzowie oraz jurorzy wybiorą kolejnych finalistów dwunastej odsłony show. Kto powtórzy sukces Marysi i Juliana oraz Any Andrzejewskiej i wystąpi w wielkim finale? Czy Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola dostrzegą talent na miarę trzystu tysięcy złotych?
Tym razem na scenie zaprezentują się: Swing Completo (zespół muzyczny), Natalii z Galistyna Art. Group (malowanie światłem), Axel Drop (wokalista), Dominika Turek-Dmitriev (pokaz hula hop), Screamo-Trickz (tricking), Jan Szynal (śpiew i gra na pianinie) i Hybrids Crew (taniec). Na scenie pojawi się także akrobata Artur Ciuchta, który na etapie castingów otrzymał Złoty Przycisk od Agustina Egurroli, gwarantując sobie pewne miejsce w dalszej części programu.
Gościnnie w jubileuszowym odcinku zaśpiewa Natalia Capelik-Muianga, finalistka ósmej edycji „Mam talent!”. Wokalistka wykona utwór „Kim naprawdę jesteś”, który stał się motywem przewodnim hitu TVN 7 „Big Brother”.
Emisja 150. odcinka już w sobotę 2 listopada o godz. 20:00 w TVN!
Adrian Jabłoński – Mam Talent, MasterChef, MasterChef Junior, Kuchenne rewolucje, Ukryta prawda, Organizacja sesji zdjęciowych gwiazd, serwis x-news