Medalowo w mieście Kopernika – wyniki

Dnia 09 listopada 2019 roku na Pływalni Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w Toruniu odbyły się zawody pływackie pn. PŁYWAM NA MEDAL. Udział w zawodach potwierdziło prawie 400 pływaków z kilku województw.

Nie mogło także zabraknąć Naszej reprezentacji, W reprezentacji UKS Czwórka Na klo znalazło się 21 zawodników w kategorii wiekowej od 2009 – 2006.   Widowiskowe zawody, dobra organizacja dały wiele świetnych rezultatów, które doskonale wprowadzają w sezon pływacki. Mimo iż, nie wszystkie starty zakończyły się sukcesami to i tak zdobyliśmy łącznie 16 medali, co potwierdza ogrom pracy wykonywanej na treningach.  Wszystkie starty na zawodach są powodem do zadowolenia, a uzyskane rezultaty stanowią podstawę analizy trenerów na kolejne zawody.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż braliśmy udział w wyścigach sztafet. Nasze cztery reprezentacje godnie popłynęły, nie popełniając żadnych błędów technicznych.  Należy dodać, iż sędziowie, którzy przeprowadzali zawody, byli w tym dniu bardzo surowi i konsekwentni. Chłopacy i dziewczęta zajęli pechowe czwarte miejsce.

Przed Nami bardzo intensywny miesiąc. Zaczęły go zawody w grodzie Kopernika, które zbiegły się ze Obchodami Święta Odzyskania Niepodległości. Mamy kilkanaście dni by przygotować się do drugiej kolejki NLP. Koniec miesiąca to Mistrzostwa Województwa Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Miejmy nadzieję, że ze wszystkim zdążymy i optymalna forma dopiero nadejdzie.

Gratulujemy Pływakom i życzymy kolejnych sportowych sukcesów. Udział w zawodach odbył się w ramach realizacji projektu UKS CZWÓRKA NAKŁO pn. „PŁYWANIE TO NIE WSZYSTKO, ALE WSZYSTKO BEZ PŁYWANIA JEST NICZYM. NAKIELSKA LIGA PŁYWANIA 2019”, który otrzymał wsparcie UMiG w Nakle nad Notecią.

4x50m dowolny dz
50m dowolny ch
50m dowolny dz
50m grzbietowy ch
50m grzbietowy dz
50m- klasyczny ch
50m klasyczny dz
50m motylkowy ch
50m motylkowy dz
100m dowolny ch
100m dowolny dz
100m klasyczny ch
100m klasyczny dz
200m dowolny ch
200m dowolny dz
200m zmienny ch
200m zmienny dz
klasyfikacja punktowa chłopców
klasyfikacja punktowa dziewcząt
podsumowanie klubów
postępy zawodnika szczegóły
statystyka medalowa
4x50m dowolny ch

UKS Czwórka Nakło