Mikołajkowo w Bydgoszczy – wyniki

Dnia 30.11.2019 roku na bydgoskim basenie Bryza odbyły się XIV Mikołajkowe Zawody Pływackie, w których udział brało 23 zawodników z UKS Czwórka Nakło. W zawodach podzielonych na pięć bloków startowali zawodnicy w wieku od 6 do 16 lat z Gdańska, Torunia, Gniezna, Inowrocławia, Bydgoszczy, Grudziądza, Brodnicy i wielu innych liczących się ośrodków pływackich. W silnie obstawionych wyścigach  i trudnych konkurencjach nasi pływacy poradzili sobie bardzo dobrze. Potwierdzeniem sportowych osiągnięć są liczne rekordy życiowe, klubu oraz przywiezione medale. W bydgoskich zawodach nasi reprezentanci wywalczyli 4 złote, 4 srebrne i 1 brązowy medal. Dodatkowo Maciej Szpara wygrał wyścig o Puchar Prezesa MKS SP63 na dystansie 200 metrów stylem motylkowym. W klasyfikacji medalowej zajęliśmy wysokie czwarte miejsce.

Gratulujemy osiągniętych rezultatów i życzymy powodzenia na MP 14 latków w Ostrowcu Świętokrzyskim i ostatnich w roku 2019 zawodach zaplanowanych na 15 grudnia na naszej pływalni. Szkolenie pływaków i udział w zawodach odbywa się w ramach realizacji projektu UKS CZWÓRKA NAKŁO pn. „PŁYWANIE TO NIE WSZYSTKO, ALE WSZYSTKO BEZ PŁYWANIA JEST NICZYM. NAKIELSKA LIGA PŁYWANIA 2019”, który otrzymał wsparcie UMiG w Nakle nad Notecią.

4x100m zmienny mix