Miłość – ile warto dla niej poświęcić

Czy miłość może tłumaczyć wszystko? Czy każdy wybór w imię miłości jest tym właściwym, czy jednak czas okaże się surowym sędzią i „kara” za walkę o prawdziwe uczucia będzie wysoka?

19 września 2019r. kolejny raz spotkały się członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki w Paterku by podyskutować o książce Anny Karpińskiej „Nie zabijaj tej miłości”.

Autorka książki na przykładzie dwóch małżeństw pokazuje czytelnikowi jak nie wiele trzeba by zatracić się w codzienności , która z latami sprawia, że dwoje kochających się ludzi zaczyna żyć obok siebie. Ich problemy i odczucie braku szczęścia w związku sprawia ,że szukają tego szczęścia poza nim. Czy jednak nowa miłość sprawi, że wszystko się zmieni i każde z nich odmieni swój los na lepszy?

Aby się tego dowiedzieć zachęcamy do przeczytania książki.

Czytelniczkom książka bardzo się podobała. Stwierdziły, że jest warta uwagi, a różnorodny przekrój charakterów postaci, które tworzą przeczytaną opowieść sprawia, że nie można się oderwać od książki.

Kolejne spotkanie DKK w Paterku odbędzie się 17 października o godzinie 16:00. Omawiać będziemy książkę pt. „Na skraju załamania” B.A. Paris.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

autor: Katarzyna Hass PiMBP w Nakle nad Notecią